Autor Zpráva
Chates
Profil
Prosím o celkové hodnocení www.pcblog.cz. Vyhledávání v horní části zatím není v provozu. Děkuji.
Měsíček
Profil
Reaguji na Chates:

Je to velmi dobrá práce, jen upozorním na maličkosti:

1.) Patička se mi zdá dole "uříznutá" když už dáváš po bocích stín (zář) tak proč ji neuděláš i dole?
2.) Rámečky typu dashed se mi moc nezamlouvají něják se to k tomu designu nehodí.
3.) Jinak <div id="menu"> <ul> proč to neudělat pomocí <menu> ...
4.) Nepůsobí to moc dobře když někdo plance na svou stránku dva jazyk v tomto případě EN a CZ aneb stydíš se za češtinu? (Created by Chates 2007)

jinak se mi tahle stránka líbí ještě dopilovat vyhledávač (jak graficky tak i funkcí) a bude to super :-)
Taps
Profil
Chates
1) stále stejný title
Miloš
Profil
Obrázkové odkazy vpravo (ty berevné: Chcete své vlastné www stránky? Spravovat síť? Vybavit kancelář?):
Jednak není vůbec zřejmé, kam vedou, druhak ani to, že všechny vedou na jedno a totéž místo (že jde vlastně o jeden odkaz).

Vyhledat 1) nefunguje, 2) v IE bílé pozadí, ve FF a Opeře šedivé, jakož v IE7 posunutý text dolů.
Chates
Profil
2Měsíček:
Děkuji. Patička je dole "uříznutá" jen v IE7 možná i v IE6. Na tom ještě pracuji. Nevím proč to tak je. Tag <menu> jsem nepoužil, jednoduše proto, protože jsem to neznal. Až bude nálada, tak to přepracuji. Co se týče angličtiny, tak za češtinu se nestydím. Jen jsem se snažil používat zaběhnuté pojmy jako "home" nebo "offtopic". Ty jsou podle mého více ilustrativní než "domů" a "nezařazeno". Created by Chates zřejmě přeložím do češtiny.
Chates
Profil
2Taps:
Title není stále stejný. Mění se při detailu článku. Máš ale pravdu, že by se mohl měnit i u jednotlivých sekcí. Děkuji.
Chates
Profil
2Miloš:
Obrázkové odkazy jsou reklama a jeden z důvodů celé stránky. Máš pravdu v tom, že bych mohl odkazy rozdělit na 3 a každý by směřoval do určité sekce na cílové stránce. Vyhledávání ještě nefunguje, jak jsem psal v úvodu. V IE6 mám pozadí šedé, ve FF, Opeře, Safari je pozadí s texturou. V IE7 žádný posun textu nepozoruji a pozadí je taktéž s texturou.
kralpet01
Profil
Stránka se mi líbí až na toto : http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.pcblog.cz%2F. Jinak velmi zdařilá práce. Přeji mnoho štěstí do nového roku 2008 a množství tvůrčích nápadů při tvorbě webů.
Měsíček
Profil
polovina toho je špatným MIME typem což jen tak lehko nespraví a stejně je to k ničemu..
Rae
Profil
1) logo se mi zdá dost vysoké. Nahoře je bílý pruh. Ten bych vypustil.
2) menu. Máš to rozdělený čarou která neni ke krajům. Ale hover se zvýrazňuje až ke kraji. Nechal bych ho široký jako ty čáry.
3) po kliknutí na obrázky u článků na hlavní straně by bylo lepší aby mě přesměrovaly na článek. Až na něm aby se zvětšovaly.
4) k těm lístkům vpravo bych napsal nějakou odpověď. Například zkuste www.net-smart.cz
5) proč je u komentářů tlačítko Odeslat tak velké?
celkově se mi to líbí.

----
Editace Mistrem: Oprava odkazu http://www.net-smart.cz.
Miloš
Profil
V Opeře (9.25) mi nefungují odkazy na pokračování čklánku . Jednak nefungují jako odkazy (cursor: default, hover neukáže adresu ve stavovém řádku a po kliknutí se nic nestane), jednak se občas ani pořádně nevykreslí:


A když jsem psal o posunu textu ve vyhledávání v IE, měl jsem na mysli tohle:
Wojt@
Profil *
Velmi dobré stránky, bohužel je jeden z těch chameleonů, které každý prohlýžeč zobrazí jinak. Škoda...
matto
Profil
Měsíček
3.) Jinak <div id="menu"> <ul> proč to neudělat pomocí <menu> ...


v xhtml 1.0 strict?
Měsíček
Profil
matto:

Nechápu tvou otázku, stejně neposílá správný mime-typ tudiž píše "nekvalitní xhtml" tak proč by tam nemohl mít i tag <menu> .. jestli přejde na "kvalitní xhtml" se správným mimetypem což nedoporučuji tak pak by to byl problém.
Manq
Profil
Měsíček
Tag menu ve Strictu podle mě není.
Měsíček
Profil
není a Manqu zlepší se snad "validita" když tam ten tag "menu" bude či ne?
matto
Profil
Měsíček
"kvalitne xhtml" nepise asi nikto normalny, kedze je to tak ako to je... ale to tu rozoberat nebudeme

ale to ze nedodrzi jednu vec, aj ked sice dost dolezitu, neznamena ze musi teraz upustit uplne od standardov a placat tam hocico.
Manq
Profil
No, bude tam přece o chybu víc, ne?

neposílá správný mime-typ tudiž píše "nekvalitní xhtml"
Myslíš, že opravdu kvalitní a nekvalitní?
Měsíček
Profil
Já bych spíše říkal : Správné / Špatné ,ale to udělá rozbrojů ještě více.
Měsíček
Profil
kvalitne xhtml" nepise asi nikto normalny, kedze je to tak ako to je...

by ses divil.
matto
Profil
Měsíček
by ses divil.

taky web som este nevidel a pouzivatelia stareho IE ho nikdy ani neuvidia :D
asss
Profil *
Veeelice sa mi to paci, dobra praca ;)))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0