« 1 2
Autor Zpráva
vitec
Profil
Jednička je super ještě trošku upravit barvu textu a nemá konkurenci.
janavk
Profil
Mám jiný názor než valná většina zdejších příspěvků - stylově i barevně se mi líbí hlavně devítka:
http://www.jakpodnikat.cz/navrh-luzbetak.php
Konkrétní návrh má ale velmi mnoho "ale".
mantisa
Profil
I když jsem napsal, že na této diskusi působit již nebudu, toto vlákno dosleduji až do konce.

Pokud stále nemáte jasno, zkuste třeba požadavky více specifikovat. Jak by měla být stránka rozvržena, případně jaké barvy byste volila.

Třeba někdo design přepracuje do podoby, která se Vám zalíbí. Osobně už asi vím, jaký styl by Vám padl do oka.

Je to však pouze můj návrh. Nechci nikomu něco vnucovat.

Přeji hezký den.
Railbot
Profil
janavk
To jsou omalovánky. Hodně pozitivních barev, které bohužel jen poutají pozornost od samotného obsahu. Stejně tak kulaté rohy. Pro takový web je vše zbytečné. Pokud ti mohu radit, tak dej na názor zdejší většiny. Jiná volba se bude pravděpodobně rovnat fiasku.

Osobně už asi vím, jaký styl by Vám padl do oka.
mantiso, je sice hezké, že se chceš "klientovi" zavděčit a vyhrát, ale nejde zde spíš o to, co padne do oka návštěvníkům webu? Aby byl především pro ně web příjemný a dobře se četl?
Fondil
Profil
Podle mě návrh 1. a možná taky návrh od mantisa.
karel.
Profil *
janavk
Problem vidim v tom, ze na zacatku jste sice napsala 'navrh ktery bude realizovan', ale nekteri by mozna se citili dotceni, ze jste nakonec nevybrala nic. Pokud vam to neni blbe, tak byt vami bych klidne nic rekl :) Nektere navrhy jsou sice pekne a autorum dali asi praci, ale preci by vas potom ani nebavilo na webu delat kdyz by se vam nelibil :)

moderátor
Mohu se zeptat proc zmizelo oznameni, ze prispevek 'Eva - host' je ze stejne IP jako Mantisova?

— Moderátor: jak píše mantisa níže. Věřím mu. —
mantisa
Profil
Railbot

A kdo říkal, že zrovna já to chci předělávat?
Mimochodem, myslím, že zdejší názory nejsou zrovna od reprezentativního vzorku uživatelů


karel.

To už jsme si s moderátorem vyříkali. Věř nebo ne, ale já to nejsem.
Menyhart
Profil *
Hmm, ako čítam.. Možno by som dal 2. kolo..Áno, je to nespravodlivé a možno to vyzerá že prácu, ktorú urobili grafici je nanič.. Ale Predsa bolo to dobrovoľné.. A myslím, že teraz všetci lepšie vedia, aká je Vaša predstava webu..:)
Subjektívny názor.
Znie to hlúpo, ale podľa mňa by sa tým možno vyriešil tento problém
Sburicova
Profil *
Railbot
Pokud mohu malou poznámku, tak Tvůj osobní web taky obsahuje téměř kulaté rohy a dost pestré barvy. A myslím si, že vkus každého člověka je jiný, tak proč zadavatelce rozmlouváš její výběr, je to jen a jen její věc. Ten první návrh je pěkný, ale zase trochu nevýrazný a pokud vím chtěla navrhnout grafický vzhled - tudíš líbivý a ne nudu. Pravda, že obsah stránek je ryze pracovní neznamená, že i grafika musí být fádní.
habendorf
Profil
Sburicova

Tvůj osobní web taky obsahuje téměř kulaté rohy a dost pestré barvy
Irelevantní.

tak proč zadavatelce rozmlouváš její výběr
Možná proto, že zadavatelka žádala o připomínky?
Sburicova
Profil *
habendorf
Proč irelevantní? Railbot smete návrh s rohy a pestrými barvami, když je sám používá? To vážně nechápu.
Zadavatelka žádala o připomínky to ano, ale nežádala o vnucování určitého návrhu.

Cit pro barvy tu má málokdo!!
janavk
Profil
zadavatelka žádala o připomínky - ano, opravdu chci připomínky, a děkuji za ně.

Možno by som dal 2. kolo a byt vami bych klidne nic rekl - opravdu to vidím na pat: žádný z návrhů mi nestojí za to, abych - ani po dopracování - za něj dala pět tisíc. V každém případě ale třem nejlepším udělám slíbený textový odkaz, ostatní uvedu v odkazech na stránce Odkazy.

Teď je otázka, jak to řešit dál: byla jsem nakloněná zadat práci (za jinou odměnu) člověku s devítkou, ale Menyhart mě naklání tomu, abych zkusila druhé kolo. Říkám ale rovnou, odměna by se pohybovala více v poli reklamy než peněz, proti prvnímu kolu. Takže ještě před uzavřením (vyhlášením nejlepších) prosím o názory na tohle (kdo mě ještě nemá dost).

Ještě - zadání by bylo nyní mnohem konkrétnější, díky došlým návrhům se hodně vyjasnilo.
Railbot
Profil
Sburicova
Podívej se, osobní web, kde se mohu třeba stavět na hlavu, a informační web pro široké spektrum lidí je jaksi úplně něco jiného. V takovém případě má obsah přednost před formou. Stejný styl jaký mám na webu zde rozmlouvám, protože se v tomto případě nehodí. Už chápeme? Takže vytahovat můj web je irelevantní, tečka.

Cit pro barvy tu má málokdo!!
Při vší úctě a pokoře tvůj návrh je ten nejhorší. Ani se tomu nechce říkat návrh. Bohužel. Takže podobnými hesly bych se tu na tvém místě neohnáněl.
joe
Profil *
Povim vam muj nazor na celou vec. Myslim si, ze jste se z toho pekne vycouvala. Nejprve udelate soutez a nakonec napisete, ze ani po dopracovani byste za navrh nedala pet tisic korun. Zrejme vubec nemate predstavu o tom, kolik takove webove stranky stoji vytvorit. Nechci tu psat, jak mam nejlepsi navrh a podobne, ale i v tech zaslanych navrzich se najdou ty, ktere by ve skutecnosti staly mnohem vic, nez jen pouhych pet tisic.

Me osobne se o penize nejedna, ale kdyz je soutez, existuje i vyherce! A pokud si nejste predem jista, ze si skutecne neci dilo vyberete, nemate delat zadnou soutez, ale radsi si zaplatit nekoho, kdo vam ty stranky udela.
Dalsi veci je, ze se v te desitce opravdu nachazi prevazne tvorba amateru (o sobe ale take musim napsat, ze nedelam naprosto dokonale stranky), ktere zrejme lakala vyse uvedena castka a proto „neco“ zaslali.

Takhle to vypada, ze si nechate vytvorit nekolik navrhu, ani jeden nechcete a pak si udelate napriklad sama nebo prostrednictvim jine osoby takovy, ktery z kazdeho neco obsahuje... Bohuzel, ale je to tak.
Sburicova
Profil *
Railbot
Já pochopitelně chápu rozdíl mezi osobním webem a informačním pro širší část lidí, ale kdo Tobě řekl, že se nehodí barevnější a tím i zajímavější grafika, když právě obsah je čistě informační a tím i méně záživný. Jasně, že jsou to stránky dost důležité pro začínající podnikatele, ale pořád nevidím důvod, proč by měly být fádní vzhledově.
Takže vytahovat můj web je irelevantní, tečka. Dobře, beru zpět a omlouvám se.
Cit pro barvy mám, při vší úctě, ale malba olejem mi jde asi líp.
Vím, jaký je můj návrh, jsem soudná. Ale uznej sám, že kritiku zde dávají někteří lidé, kteří sami moc neumí. Já jsem jen reagovala na to prosazování jednoho stylu.


joe
Máš naprostou pravdu, nebylo to vůbec fér jednání. Některé návrhy jsou moc povedené. Můj nemyslím!!!
janavk
Profil
joe Děkuji za upřímnost. Byla bych ráda, kdyby za mě problém s designem vyřešil někdo jiný, rozhodování je moje slabá stránka.

Některé návrhy jsou moc povedené - líbí se mi propracovanost sedmičky a velmi se mi líbí řešení s výrazným grafickým prvkem dvojky (ta ale nemá vyřešené nic ostatní). Chtěla bych modernost, lehkost, vzdušnost - co nejméně zbytečností, buď web postavený na výrazném grafickém prvku a nebo stínovaných plochách laděných v modré s jednou kontrastní barvou.

nebylo to vůbec fér jednání - z těch návrhů nechci realizovat ani jeden, a slíbené splním - vítěz nebude a mně zůstává problém. Myslím, že to není nefér.
vitec
Profil
Já myslím, že na tom nic nefér není. Pokud se jí žádný návrh nelíbí, tak není co řešit. Nikoho z Vás do práce nenutila, ale myslim že by ses aspoň mohla domluvit s návrhářem designu, který se ti nejvíc líbil a upravit ho. Úprava není problém, horší je začínat úplně od začátku.
Sburicova
Profil *
vitec
Souhlasím, že se dá návrh s tím nejlepším dotáhnout do zdárného konce, ale použitelné jsou určitě alespoň tři návrhy. Nikdo nečekal, že to bude dokonalé, když nikdo moc nevěděl, jakou konkrétní představu janavk má.
vitec
Profil
Já osobně vidím jeden. Ty vidíš tři a Jana nevidí žádný. S tím nic nenaděláš. Každý má jiný vkus.
Sburicova
Profil *
vitec
S tím nic nenaděláš. Každý má jiný vkus.
No a to je právě ten velký problém při jakémkoli posuzování na tomto webu.
Romanticka
Profil
nevim proc to tak resite. Nikde nebyly radne podminky a proto sel do toho kazdy s rizikem, ze jeho navrh nebude vybrany. Kdyz se ji zadny navrh nelibi, tak si ho nekoupi. Je to sice trochu nefer, ale nabizi trem nejlepsim reklamu na webu, coz si myslim je taky dobra vec a ucastnici z toho maji alespon neco. Ostatne ten design mohou prodat nekde dal.

janavk
Jinak druhe kolo bych asi nedelal, stejne by to dopadlo jako ted. Radsi najdete jednu firmu a nechte si tam udealt design dle vasich prani. Ale myslim, ze kdyz se netrefi do vasi predstavy a budou dalsi a dalsi korekce, tak si urcite priplatite, tomu se nevyhnete. Jinak hodne zdaru pri dalsim rozhodovani
Sburicova
Profil *
Odbočím od tématu a
dovolím si vám všem zde popřát krásný, pohodový a velmi úspěšný nový rok 2008

— Moderátor: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=6 5230
janavk
Profil
kdyz se netrefi do vasi predstavy a budou dalsi a dalsi korekce, tak si urcite priplatite - to je právě můj problém -
- jednak představa, kam se to asi finančně může vyšplhat, když budu mít člověka, jehož práce se mi líbí, ale který hned zkraje chce deset tisíc
- a pak to, že je tam spousta věcí mezi zpracovaným návrhem a zavedením do toho webu, a mě je z toho předem šoufl a přestávám mít z toho důvodu chuť na tom webu pracovat vůbec - je toho na mě moc
Railbot
Profil
janavk
Hlavu vzhůru. Nic není zdarma, do projektu se musí něco investovat, bez toho to nepůjde. Poté následuje už to příjemnější a věřím, že se investice časem vrátí.
janavk
Profil
Hlavu vzhůru - to bych potřebovala slyšet častěji, nebudu ti děkovat, jinak mi to vyprchá
janavk
Profil
Hodně dobrého do nového roku, a zároveň bych si dovolila označit nej návrhy:

První místo tedy není, fakt nic z toho nechci.
Druhé místo:
- za mě a pár dalších devítka (Stanislav Lužběták) - pěkné barvy a optimistický a moderní dojem
- skoro všem se líbila jednička (Marek Levák), na mě ale prostě nepůsobí moc dobře ani ty barvy, ani to rozvržení. Kromě toho, kdyby se zvětšilo písmo, což by bylo nezbytné, měl by návrh velké problémy.
Třetí:
- sedmička (Petr Stohwasser) - je to pěkně propracované, sladěné, pěkné "logo". Pro mě je to trochu staromódní, nehodily by se tam reklamní banery, které doufejme přijdou.

Zmíněným třem autorům mohu udělat odkaz, jak jsem slíbila, na dva roky.

Další odkaz, trochu hůř umístěný, asi pod reklamou googlu, minimálně na půl roku - mohu udělat autorům těchto návrhů:
- šestka - líbí se mi jednoduchost a lehkost, nelíbí uspořádání a přesvětlenost
- dvojka (Michal Trojanovič) - za pěkný nápad s hlavičkou - "logem"
- trojka (Josef Linha) - pokus o vyřešení loga a taky změnu uspořádání, které není špatné

Všem děkuju za práci a trpělivost, kterou mi věnovali, jestli ještě někdo bude říkat, že nejsem fér, tak s ním nebudu moci souhlasit. Návrh číslo devět se mi líbí, ale nejsem si jistá, že by se mi líbil tak dlouho, aby mělo smysl do něj investovat práci a peníze. Takže prozatím tímto končím, mezitím jsem začala makat na vlastním designu, takže se těším, že mi to ztrháte :)

P.S.: Prosím autory všech návrhů, aby mi poslali znění svých odkazů v rozumném rozsahu (nerozumné budu asi krátit).
koumi
Profil
řeknu jediné:
jseš: Š*I*K*U*L*K*A
mareklevak
Profil
Co uz, snaha bola. Ak ma niekto zaujem, design c.1 je na predaj, info na marek.levak@gmail.com
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0