Autor Zpráva
Ricky.Tan
Profil *
Koukněte na moje stránky: http://wallpapery.mysteria.cz
Jsem úplný samouk, na jejich tvornu sem použil jenom poznámkový blok a pár freeware prográmků z netu. Snažil sem se aby byly příjemné a funkční. Jsem zvědavý na vaše názory 8-D
Chci hlavně poradit a nějakou kritiku!
Acci
Profil
* V CSS se pozámky píší /* */ a ne <!-- -->
* Reklamu nemusíš mít ve všech rámcích
* Ještě že mám zakáno, aby mi se mi ve stavovém řádku zobrazoval běžící text. Nedělej to

To jsou asi ty nejzávežnější chyby, kterých si všimne každý. Taky nevím, jak je to s legálností takových stránek, protože wallpapery určitě nejsou tvé výroby, takže se pravděpodobně dopouštíš porušování autorského práva.
Ricky.Tan
Profil *
S těma poznámkama je nějaký problém???

O reklamě vím, vyřeším to. Chystám větší přestavbu, tak chci vychytat co nejvíc much!
S těmi právy je to těžký... Mám to většinou z mnohem větších serverů (radši ze zahraničních), ale jsou to vždycky tapety které jde najít minimálně tak na dalších 5 stránkách a pochybuju že to mají fšichni povolené. zatím s tím žádný problém nebyl, ale kdyby byl tak to jednoduše zruším.

Díky za rady, doufám že mi ještě někdo něco napíšete!!
czech
Profil
Souhlasim s Acci, ty wallpapery jsou tezko postizitelny, neni na nich znacka webu, ktery to delal. Nevznikla zadna skoda, takze nejaky spor je zbytecny. Ne jenom tento web nema svoje wallpapery.
Swooper
Profil
Nemas nahodou vsetky tie tapety stiahnute z inej stranky?
Kráťa
Profil
To, že stavový řádek nepoužíváš, nezmamená, že ho nepoužívají ostatní. Není důvod, ho ničit. to je jako bys zalepil zpětná zrcátka u auta. Také nic moc.
Wan-To
Profil *
Pokud vím, stavový řádek slouží k zobrazování takových věcí jako jsou URL odkazů a průběh stahování stránky a ne k upoutávce na vylepšení pracovní plochy.
MI@SO
Profil *
Celkom pekné .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0