Autor Zpráva
Akira
Profil *
Prosím o kritiku stránek truhlářství www.tpolcar.cz. Díky.
vertigo4
Profil
myslím, že už to tu někdy bylo...


k designu: pěkné, nijak sice výrazně nápadité, ale ocenuji správně vytvořené záložky

ke kodu: title máš špatně umístěný
Mistr
Profil
Akira
(1) Nikde jsem nenašel adresní spojení. Vždy pouze telefon a e-mail. Proč tajíš místo svého působení? Pravda, je to dohledatelné jinde, avšak proč to stěžovat?
(2) Odeslal jsem prázdný formulář. Došel? Neobjevilo se mi žádné poděkování za odeslání apod.
(3) Proč se ve stránce Galerie nad tlačítkem Prohlédnout v MSIE 6 SP 2 neobjeví pacička, ale jen šipička?
(4) Pouvažoval bych nad rozšířením klikacího loga na větší část hlavičky. Třeba i na ty "poházené" fotografie.
(5) Ve stránce Galerie by mohlo být odkazem nejen položka Prohlénout, ale i fotografie kuchyně/komody/pracovního stolu nalevo.
Mistr
Profil
vertigo4
myslím, že už to tu někdy bylo
Zřejmě máš na mysli http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=63 359
vertigo4
Profil
Mistr
ano..
Měsíček
Profil
Reaguji na Akiru:

Ano, zajímavá stránka, ale nelíbí se mi na ni jedna věc je to strašně kostrbaté a nehodí se tam (ne/ano zakulacené rohy). Zkrátka se ti ty rohy nepovedly, ale jinak je to pěkná stránka.
Akira
Profil *
Mistr
(1) Na přání "zadavatele" jsem tam adresu nedal
(2) Na to jsem zapomněl - opraveno
(3) Opraveno
(4) Nechám to tak, jak to je
(5) Dobrý nápad - předěláno
Díky za věcnou kritiku.

vertigo4
myslím, že už to tu někdy bylo...
Ano, už jsem to sem jednou dával, když jsem váhal, jestli nemám předělat grafiku. Tenkrát byla hotová jen úvodní strana. Dneska jsem to potřeboval zhodnotit jako celek.

K tomu title...jak špatně umístěný?

Měsíček
Ty rohy jsou noční můra. Ve snaze o co nejmenší velikost grafiky jsem snížil kvalitu a takhle to dopadlo. Zatím to nechám. Díky.
Rae
Profil
Akira
1) <h6> bych nedal kurzívou. Moc se mi to nelíbí jak je to hranatý.
2) chybí mi odkaz na autora webu. V patičce.
3) za Truhlářství Tomáš Polcar bych nechal defaultní pozadí.
4) formulář by mohl hodit chybu, pokud ho odešlu nevyplněný.

title by měl být pod kódováním, kvůli správnému zobrazení.
Akira
Profil *
Rae
(1) mrknu, co by se s tím dalo udělat
(2) nedal jsem ho tam úmyslně, vlastní stránky nemám a mail tam vystavovat nechci
(3) nechám to takhle
(4) už tu smolím nějaký to javascriptový ověření ;)

Title jsem posunul až za kódování. Spoléhal jsem na to, že s tímhle si snad většina normálních prohlížečů poradí...ale pro jistotu. Díky.
Rae
Profil
Akira

ad 2) napiš tam alespoň svoje jméno. Ať se případně dá dohledat kdo to dělal.
Akira
Profil *
Tak...jednoduchý ověřování formuláře už tam je. Jméno tam zatím dávat nebudu. Možná časem odkaz na vlastní stránky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0