Autor Zpráva
cert
Profil
Tak jsem zvedav co na to kdo rekne

zatim existuji jen tyto stranky
http://83.69.40.154/index41.php <<chat
http://83.69.40.154/index.php?b=10 <<help

Jen tak k zhodnoceni ale cekam tu jen kamenovacku
Yuhů
Profil
hezké. To první je chat, že? To jsi psal sám, nebo to je nějaká hotová distribuce?

Nápověda na FTP: chválím.
cert
Profil
vsechno je ruco struco v php
printf
Profil
Je to pěkné, ale v téhle větě se mi pořád něco nelíbí, doufám že překlep...

"Pokud je vše v pořádku zobrazý se toto okno."

o to tu ale asi nejde, že. No určitě bych uvítal pokračovat v nápovědě o FTP, co když se nespojí, problémy s firewallem atd...

ať se daří
cert
Profil
Diky za upozorneni pravda hrubka jak p.... ale to je to nejmensi je to preklep, to stim firewallem a pod bude rozsireno , help bude o vice strankach neni to posledni ale je prvni , jen mne stve ,ze ICQ je implementovano a je nevalidni, asi dva tagy a to mne docela stve, budu muset to upravit , je to primo od nich chyba!!
Jinak diky ale muze kazdej dat i kritiku , davam to sem protoze to chci aby to nemelo jen vzhled, ale i zbytek aby byl v pohode a fungovalo to na kazdem prohlizeci a taky , aby to nebyli omalovanky.
mila
Profil *
Chvála ti asi moc nepomůže, takže co mě na první pohled vadilo:
-Místo data a mé IP bych uvítal nadpis, dost dlouho mi trvalo pochopit, kde vlastně jsem.
-Ten chat se dost špatně čte kvůli kombinaci barev písma a pozadí.
-"Warning: main(index6.php): failed to open stream: No such file or directory in f:\server\appserv\www\index.php on line 62" Asi to ještě není hotové, ale...
cert
Profil
Jo dobra kritika mohu pridat nazev aktualni stranky v promenne
$neco = array('domu','atd.);
no a chat bude mozne menit v nastaveni i barvu pozadi, zatim je to v konstrukci jinak stranka index6.php a 1,2,3,5,7,8,9 neni vytvorena to co tam je je jen pripravene ale asi na strance 2 od ICQ zustane jen ta iconka a message zbytek je moc barevnej .
Ale diky je dobre ze pises kritiku .
cert
Profil
Takze jsem dodelal i nastaveni chatu mozno vyzkouset.
cert
Profil
Pridano forum , bohuzel po blesku a tudiz i malo casu .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0