Autor Zpráva
marvas
Profil
Zdravím

Skúste ohodnotiť tento návrh. Dopredu upozorňujem, že to nemienim prerábať celé od základu :P

Odkaz: http://marvas.sk/design.jpg

Ďakujem

— Moderátor Str4wberry: viz pravidla; bod 1d —
— Moderátor Mistr: oprava odkazu a záměna malého písmene v titulku tématu za velké, když už byl příspěvek moderátorem editován —
Railbot
Profil
Menší hlavička/patička, více informací. Přechody zbytečné a kulaté rohy jakbysmet.
Rae
Profil
marvas

1) hlavička velká až monstrózní. Rozhodně zmenšit.
2) jak budou vypadat hovery?
3) musí tam být reklamy Google? Alespoň bych je přesunul do pravého sloupce dolu.
jinak to jde.
PS. kulaté rohy nech. Rozrazí ty obdélníky a ostré rohy.
shaggy
Profil
To sa chceš vrátiť v čase? Alebo prečo potom má celá tá stránka (aj s tým zeleným okrajom) šírku 800px?
Takto to vyzerá u mňa, myslím že je to dosť škoda:
http://i2.tinypic.com/6xtbodk.jpg

Väčšina ľudí má v súčasnosti rozlíšenie väčšie ako 1024x768, ja optimalizujem už iba pre toto rozlíšenie, menej nemá zmysel.

edit: z nejakého dôvodu mi to tinypic zmenšil na 1600x1000, takže je to trošku rozmazané ale vieš si predstaviť ako to asi musí vyzerať.


----
Editace Mistrem: Oprava odkazu.
Railbot
Profil
Väčšina ľudí má v súčasnosti rozlíšenie väčšie ako 1024x768
Spíš většina má právě toto.
Rae
Profil
A pokud já vim tak mnoho počítačů, zejména starší výroby, mají dokonce 800x600. Já tuto šířku schvaluji.
shaggy
Profil
Nie, 1024x768 tvorí cca 50% u návštevníkov mojich stránok, 800x600 asi 1-2%...
To, že počítače staršej výroby majú 800x600 je pekné, ale tieto počítače mali aj 640x480, tak prečo neoptimalizovať na toto rozlíšenie? No preto, lebo viac ako 40% má väčšie rozlíšenie ako 1024x768 a to je dosť veľké číslo ;-)
Fantomasmag
Profil
Celkem se mi to líbí, ale hlavička mi přijde dost velká s minimem informací.
Je pravda, že rozlišení 800x600 začíná v poslední době pomalu ustupovat a standardem se stává 1024x768.
Mistr
Profil
marvas
Osobně bych si graficky pohrál s vodorovným menu v bílém proužku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0