Autor Zpráva
ODana
Profil
Zdravím,

co rikate na tento pokus www.bmw-daily.com ?

diky za reakce
vertigo4
Profil
odstraň to počasí a dát si PR-4 když nemáš žádný je celkem odvážné
Fantomasmag
Profil
ODana
Ten obrázek s BMW, pokud je hlavičkou, by si jistě zasloužil lepší umístění ;-) Jinak, proč je to česko-anglický a ne jen v jednom jazyku?
Railbot
Profil
Příliš mnoho reklam. Umístění vlevo nahoře je dost nestadardní a například mě tam vyloženě vadí. Nezapadá do webu.
Mistr
Profil
ODana
K již uvedenému jen připojím:
(1) Vodorovné menu je nekontrastní a nevýrazné.
(2) Použití v menu položky "E-SERVIS" ve mne evokuje trochu jiné představy, než se za uvedeným odkazem skrývají, jakkoliv eskortní či jim podobné služby nevyužívám.
(3) Svislé menu bych si dokázal představit graficky propracovanější.
(4) V menu není vidět, kterou položku z něj si právě prohlížím.
(5) I když chápu důvody umístění reklamy nalevo od hlavičky v místech, kde většina lidí hledá klikací logo, považuji toto řešení za velkou prasárnu!
(6) Stačí v levém menu klepnout na položku Kontakt a dostanu se na zcela jiný web (jak graficky, tak dle URL)! Proč to?
(7) Myslím, že daleko vkusněji by vypadaly ikonky v patičce, pokud by měly všechny stejné rozměry.
ODana
Profil
s tim jinym webem a cesko-angličtinou je to proto, ze to zkousim na vyvojovem serveru. Tento vzhled nahradi vzhled jineho webu a to prave www.famousbmw.cz na ktery uz vedou linky. Avsak na tento web bmw-daily.com se zatim dostanete jen vy.

Reklama z vrchu zmizne, je to jen prozatimní, bude tam logo. Diky za reakce
ODana
Profil
to vertigo 4 - PR mam opravdu 4 dle google webmastertools a take jinych analyzatorů. Bohužel jsi se dival na PR domeny www.bmw-daily.com jenže ten PR analyzer ukazuje rank domeny www.famousbmw.cz kde bude vzhled aplikovan. Nehledej ve všem podvod , ikdyž sme v ČR :)))
Rae
Profil
ODana

1) chybí mi hover u názvu článků. Přeci jen to je odkaz.
2) počasí tam je k ničemu. PR moc lidí nezajímá. Akorát se vychloubáš.
3) hlavička není oddělená od článků.
4) zbytek už tu byl. (lépe obě menu, ikonky v patičce atd.)

PS. validátor si zařádil http://validator.w3.org/check?verbose=1&uri=http%3A%2F%2Fwww.bmw-daily .com%2F

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0