Autor Zpráva
janavk
Profil
Prosím o posouzení hlavně barevnosti a dojmu z http://test.jakpodnikat.cz/jak-zacit-podnikani.php . Není to dodělané, protože nemohu na některé věci přijít, ale ráda bych znala názor dřív, než v tom ztratím moc práce a nervů, aby to nebylo zbytečné.
Vyšla jsem z free designu http://www.oswd.org/design/preview/id/3628
habendorf
Profil
Mně se to nelíbí vůbec, bohužel :o(
Nox
Profil
Také se mi to příliš nelíbí...přehlednost se nijak od minule nepohla a je to až moc jednoduché,
jen jako černý text na bílém papíru

Vždyť v nedávném tématu sme se tu vyjadřovali k návrhům designů a onen, co si získal většinu
z přispívajících, byl velmi pěkný, škoda že se k němu nakonec nějak nedostalo...
Railbot
Profil
Špatné. Celé se mi to slévá dohromady. Menu (hover, aktivní) zajímavě řešené, ale přijde mi to spíš jako chyba nežli záměr. "Smajlík" jako logo, u toho mi zcela uniká význam.

janavk, popřemýšej ještě nad těmi návrhy. Zdá se, že přes tebe cesta nevede, bohužel.
tiso
Profil
Toto je krok na stranu, miesto krok vpred...
ato3
Profil
také se mi to moc nelibi, co sjem tak letmo proletl návrhy, od grefiků(v té soutěži), tam by se mi něco libilo více, než tohle o 100%
Zdeněk Košťál
Profil
Nemůžu se v tom vůbec zorientovat, špatné (nebo spíše žádné) využití barevných ploch, očima těkám po stránce a nemám se čeho chytit kromě podivného smajlíka v hlavičce.

janavk
Za sebe mohu říci (na soutěžní návrhy jsem ještě nereagoval), že rozhodně nejlepší je návrh od Marka Leváka a po menších úpravách by byl skvělý. Souhlasím s Railbotem, přes tebe bohužel cesta nevede. Spíš bych se nebál investovat peníze - do grafiky i technického zpracování. Pokud má web svým obsahem co nabídnout, investice se určitě vrátí. Vím, že tohle jsi asi slyšet nechtěla, ale nejen podle mne to bude nejlepší řešení...
janavk
Profil
Dobře, děkuji všem. Vlastně se mi ulevilo, protože mě ta práce na novém vyčerpala.

Nevím, jestli mám založit nové téma v zakázkách, abych zase nedostala od moderátora přes prsty - když tak mi to klidně přesuňte:

Vrátím se na začátek, ale poučená. Zkusím navázat spolupráci s člověkem, který je víc kodér (a/nebo typograf) než designér, a kterému bude vyhovovat, že zkraje zkusí stránky upravit jen za horší či lepší reklamu, finance by přišly, až by byly uspokojivé výsledky. Podotýkám, že musí být dobrý v css, nějaký grafický prvek a cit pro barvy velmi vítán.
l007
Profil
janavk
Musím souhlasit s ostatními. Novoroční jakpodnikat mi vlastně zpochybnil, proč bych se měla do stránek vůbec začítat, když nelahodí oku, že? Navíc si musím rejpnout. Na co se tedy během posledních dnů uskutečňoval konkurz pro grafiky, kteří vykouzlili zdaleka lepší design, než je ten výsledný? A taky připomínám, že v tom případě, pokud by stávající design zůstal, musím připustit, že grafici, kteří pracovali na designu projektu, se tak vlastně nadřeli pro nic. Stejně sis vytvořila vlastní návrh, takže si příště důkladně promysli, zda má vůbec cenu vyhlásit nějaký konkurz, ze kterého by(z vlastní zkušenosti) nakonec stejně nic nebylo. A nakonec stejně prohlašuješ, že zkusíš navázat spolupráci s člověkem, že zkraje zkusí stránky upravit. Tady nestačí stránky jen upravit. Chce to smazat a začít znova. Toť ode mě vše. P.S. Změnu designu velice uvítám, a domnívám se, že nebudu jediná.
janavk
Profil
Chce to smazat a začít znova - to snad ne?? Ta struktura je přece dobrá, chci jen ještě vyhodit horní menu (tedy když mluvím o stávajícím www.jakpodnikat.cz , v tom novoročním jsem ho už vyhodila). A po zkušenostech s grafiky se chci prostě grafice víceméně vyhnout a jen to upravit css. Opravdu jsem tak mimo?
Rodrigo
Profil
Stávající je podle mě stále přehlednější.
Nox
Profil
janavk
Souhlasím s l007
Proč nemůže prostě kodér vzít návrh od Marka Leváka a nakódovat ho...nějak mi to nedochází

Navíc v podstatě všichni lidé, a že se tomuto odvětví věnují, tu vyslovili stejný názor,
takže by to za úvahu dle mě rozhodně stálo
janavk
Profil
návrh od Marka Leváka - mně se ten návrh nelíbí. Je na mě depresivní a mám dojem, že by nebylo ani flexibilní. Špatné barvy, malé písmo, malá lehkost. Já tenhle návrh prostě nechci.
Railbot
Profil
janavk
Nechci být drzí, ale drtivé většině lidí se ten návrh líbí včetně mě. Je tam béžová a oranžová, má to trochu šťávy a rozhodně to není depresivní, oranžová je teplá barva plná optimismu. Flexibilní jde udělat téměř vše, toto by pro trochu šikovnějšího kodéra nebyl vůbec problém.
Takže bych řekl, že problém je v tobě. Chceš web, který se líbí tobě nebo návštěvníkům? To je potřeba si ujasnit, protože jinak se nikam nehneš a mám dojem, že je to již hodně unavující hlavně pro tebe.

Ale je to tvá věc. Je jen otázkou času, kdy to zdejší publikum přestane bavit a už ti tady s tím nikdo nepomůže. Stačí ještě jedna soutěž bez vítěze :o)
janavk
Profil
toto by pro trochu šikovnějšího kodéra nebyl vůbec problém - nejsem trochu šikovnější kodér a tím pádem stále nemám svého člověka. A barvy se musí líbit hlavně mě, když na ně pořád koukám.
habendorf
Profil
janavk

Pokud budeš mít zájem, můžu se ujmout nakódování šablon. Tedy až bude vyřešena grafika. Podmínky domluvíme.
Railbot
Profil
janavk
A barvy se musí líbit hlavně mě, když na ně pořád koukám.

Aha. Takže web děláš pro sebe? Tak z toho zřejmě nikdy nic pěkného nevzejde.
Rodrigo
Profil
Janavk:

A barvy se musí líbit hlavně mě, když na ně pořád koukám.
... tohle není klíč k úspěšnosti.
janavk
Profil
Já nemám tak příšerný vkus jak to vypadá...
habendorf
Díky za nabídku, je možné někde vidět tvé práce? Tedy - mělo by mi asi stačit, že jsi moderátor, ale nemáš o sobě vůbec žádné údaje, což mě mate. Bylo by možné ozvat se mi na mail?
až bude vyřešena grafika - zatím se to nevyjasňuje
Str4wberry
Profil
Odpovídám janavk:
Myšlenka s použitím šablony se mi nezdá vůbec špatná — ale zkus si raději najít nějakou, která se Ti bude maximálně líbit — aby ji nebylo potřeba dále moc upravovat, což se Ti, nerad to říkám, v tomto případě, moc nepovedlo.
janavk
Profil
aby ji nebylo potřeba dále moc upravovat - to znamená, že musím nají třísloupcovou šablonu, nebo jde hlavně o barvy a řešení hlavičky a menu?
Romanticka
Profil
hruza. neprehledne, spatne se cte, atd...
habendorf
Profil
janavk

mělo by mi asi stačit, že jsi moderátor
Moderátor nejsem :o)

nemáš o sobě vůbec žádné údaje
To je určitá malá ochrana, kdo chce, ten si mě najde.

Jenom to krapet upřesním. Neměl jsem na mysli předělávky nějakých šablon z netu (většinou za moc nestojí), ale kompletní vytvoření nových šablon dle tebou (ať už ji vezmeš kdekoliv) dodané grafiky. Další krok by byl napasování nějakého RS na tyto šablony - to já osobně nedělám, ale mohu doporučit profesionální kolegy. Jejich podmínky byste si domluvili spolu, ale předem říkám, že budou ryze komerční.

Bylo by možné ozvat se mi na mail?
Rád, ale až bude co psát. Zatím je to celé na můj vkus příliš "na vodě".
Manq
Profil
Tedy - mělo by mi asi stačit, že jsi moderátor
To mně by tedy vůbec nestačilo. I kdyby moderátorem byl.

habendorf
Pokud budeš mít zájem, můžu se ujmout nakódování šablon.
Jestli budeš potřebovat například s něčím poradit. Jsme tu :o))).
Shadowwolf
Profil
Teď jsem tak koukal na ty grafické návrhy a říkal jsem si, že aspoň 3 budou použitelné ... a zatím tam je jeden vynikající od Marka Leváka. Ok, není to nic veselého ... ale děláš web pro ZOO a nebo PODNIKATELE? Ostatně kdo říká, že věci nemůžete vzájemně konzultovat a upravit. Taky bych nechtěl mít web, na který se mi špatně kouká ... Jako hlavní problém vidím to, že chceš grafický návrh zdarma.

Pokud jde o tu šablonu, tak je mizerná, depresivní a ještě k tomu její úpravy nebyly nejšťastnější. Promiň
janavk
Profil
Jako hlavní problém vidím to, že chceš grafický návrh zdarma. - nechci návrh zdarma, chci zaplatit reklamou i několik tisíc penězi (podle toho jak to dopadne asi 2-5 tisíc). A ta reklama se vyplatí, včera měl web 4,5 tisíce návštěv krát 5-6 shlédnutí. Problém je v tom, že nechci platit moc předem, a nechci vsadit předem na jednoho člověka, kdyby to mělo dopadnout problematicky.


šablonu, tak je mizerná, depresivní - to je dobrý, už jsem to pochopila a zabalila

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0