Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku grafického návrhu nové prezentace.
Předem díky

Přeji všem také hezké vykročení do nového roku :)
habendorf
Profil
Ivet

Zrovna nedávno jsem tě někomu doporučoval. Pak jsem se koukl na http://www.harmony-web.cz/ a dle referencí nabyl dojmu, že jsi s tím už sekla. Jsem rád že nikoliv :o)

K návrhu: box "Kontakt" a patičku bych trochu provzdušnil, nadpis v hlavním boxu asi zvýraznil (bold?). Ta kurzíva v obrázcích (motto v hlavičce, "Kontakt" atd. se mi moc nelíbí použitý font). Jinak tradičně gut.
Mistr
Profil
Ivet
Jen dávám k úvaze:
(1) Jsou popisky Vyšší kvalitu levněji nepořídíte, Kontakt a Doporučujeme dostatečně dobře čitelné?
(2) Je text v patičce, který není odkazem, dostatečně kontrastní?
(3) V pravém sloupečku se mně zdá obrázek u Návrhy interiérů vhodnější spíš pro Kuchyňské linky; já v tom vidím kuchyň. Ovšem co navrhnout pro návrhy interiérů? Snad pokoj? Těžko na něco přijít.

Závěrem musím souhlasit s koelgou habendorfem: tradičně gut.
oogi
Profil
Příjemná grafika, jen ten červený nápis "Stolařství, výroba nábytku" v hlavičce se díky stínu hůře čte.
Rodrigo
Profil
Parádní takové weby se málo kdy vidí, jen jsou graficky náročné tudiž se mi neskonale dlouho načítali :-ú
Ludivitto
Profil
Rodrigo: Takovéto weby jsou právě "na každém rohu" ;)


Ivet:

- logo Frosh je "useklé"

- kam povedou "kuchyňské linky" atd.? Do Financování? Kontaktu? O nás? Nebo se ta pravá strana zobrazuje jen v sekci O nás, ve které "je aktuálně klient"? (nepravděpodobné, co)

- klientovi bych raději ukázal realizovatelnou drobečkovou navigaci a ne smooth font se stíny;)

- na webu jsem napočítal 5 druhů fontu

- šířka je přes 800px, tudíž nerealizovatelná pro uživatele s rozlišením 800x600 - takže, kašli na tohle rozlišení a web pořádně roztááááhni, provzdušni (navíc ta typická hlavička přes celou stránku, patička..)

- kóder bude mít radost z těch obrázku v části "Doporučujeme", stejně jako z "Kontaktu"
Ivet
Profil
Prosím o kritiku zhotovené prezentace
Klient zamítl původní grafický návrh (pro nevyhovující barevnost), budou také ještě doplněny texty a fotografie.

Děkuju všem za předešlou kritiku.
habendorf
kurzíva v obrázcích - bohužel nepodařilo se mi najít vhodnější písmo
Děkuju za doporučení :)

Mistr
(1) viz výše
(2) text v patičce - kontrast zvýšen
(3) obrázek u Návrhy interiérů - dosud klientem nedodány vhodnější fotografie

oogi
nápis "Stolařství, výroba nábytku" - díky změně barevnosti lepší čitelnost

Ludivitto
logo Frosh je "useklé" - opraveno
rozvržení menu - zadal takto klient, horní menu - všeobecné sekce, pravé menu - produkty
drobečková navigace - opravena
na webu jsem napočítal 5 druhů fontu - jspoužity pouze 2 - Mystical a Trebuchet
šířka je přes 800px - špatně ses díval, šířka je přesně 800px
kóder bude mít radost z těch obrázku v části "Doporučujeme" - jsem především kodér :) .. ty obrázky nejsou problém

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0