Autor Zpráva
stibi
Profil *
ahojte lidičky, jukněte se na www.spsopava.cz. nedávno jsem tenhle web uveřejnil ale práce na něm stále usilovně pokračují. Tak to zkoukněte a zhodnoťte, je to vlastně takové moje první veřejné dílko a ürčitě vím, že má své mouchy, třeba takový Netscape nebo cokoli krom IE to bude asi pro tenhle web postrach. Tak sem s kritikou ..... Díky moc !!!
ronnie
Profil
Design: Myslim, ze je to dost dobre, hned na prvni pohled poznam oc jde - to je dulezite. Mozna bych udelal klajici logo - na druhou stranu, mas tam odkaz na hlavni stranku, takze v pohode. Barevne ladeni - dalsi plus. trosku se mi nelibi ta prerusovana cara pod menu. Hezke je to menu uprostred stranky. Chybi mi tam paticka...

Kod: mozna pouzivas trochu moc tabulek, ale stranka se nacita velmi rychle. Jinak kod je velmi prehledny.

Celkovy dojem: Myslim, ze je to velmi dobre, nema to zadnou vyraznou chybu, jen tech par drobnosti...Dival jsme se na to v Opere, vypadalo to vyborne.
JohnBruk
Profil *
aspoň to není takové php bludiště, jako ta stránka (mé bejvalé) střední SP stavební školy : http://www.stavlib.hiedu.cz/
...to tvoje je přehledný..to se na školních webech moc nevidí..přehlednost..:-)) je to dobrý..
stibi
Profil *
Děkuji moc ! velmi příjemně mě vaše reakce překvapily. Na stránky liberecké stavebky jsem taky jednou koukal, ale myslím že má velké plus právě za obsáhlost webu. Někdy to není na škodu. Na druhou stranu jsem až tak nezkoumal jestli se v těch datech dá vyznat .... U prezentace opavské stavebky mi šlo právě o to, aby na první pohled ťuklo do očí oč běží a co právě je aktuální. Jestli se to povedlo tak jsem jenom rád. Jinak právě dělám druhák právě téhle školy.... Co se týče kódu stránek, něco píšu sám, něco nechám na Dreamwearovi 2004MX, je to fakt super program, nemůžu si ho vynachválit. CSS si vždy splácám sám. Ještě jednou všem dík ... :-)
Petr
Profil
Tento web po grafické stránce je velmi dobrý a je přehledný. A tomuto webu nemám žádnou připomínku. Velice se ti moc a moc poved. Jen tak dál.
stibi
Profil *
ještě jednou díky moc ....:-)
Tomik
Profil
Také velice chválím, koukal jsem na přes Mozillu(5.0) a přes Operu(7.54) a oba to zobrazily shodně jako IE,ještě jednou pochvala :-D
stibi
Profil *
:-)
Boncy
Profil *
Ahoj,

To co psali ostatní s tím naprosto souhlasím. Jako by ty stránky dělal profík. Měl bych ale dvě drobounké výtky. 1. Nelíbí se mi odkazy, které jsou zalomeny. Např. Technické lyceum. Podle mě to na zlomek sekundy člověka zmate. Ač je to divné, některé lidi to dráždí. S tím bych něco proved. 2. Ač už má dnes většina lidí doma monitory zvládající vyšší rozlišení, tak v net kavárnách většinou (alespoň v mém okolí) mají 800x600. Protože mě (IE 6) se nezobrazí stránka gumová (termín Yuhů), vytvoří se v tomto rozlišení dolní posuvník, a to též některé lidí dráždí. Počítám, že uchazeči na školu se budou dívat z net kaváren. Ikdyž jsou zalezlé jen obrázkové odkazy, je tam zrovna i odkaz příjímací řízení. Školní hodnocení webu: výborně
stibi
Profil *
Zdrawim, právě ten problém se zobrazením při 800x600 právě řeším, možná se mýlím ale gumoovu stránku z toho nejspíš neudělám. DIV ve kterém je vlastní obsah stránky má 850px takže IE udělá posuvník, ale třeba takový netscape s tím dělá jiné skopičiny, kus stránky vlevo prostě ořeže a konec. Celé styly procházím a opravuju chybky, už jsem vyřešil vše ale právě že jenom netscape mi dělá tohle :-( už nevím co s tím ...brzo už bude na síti opravené css tak jestli by na to někdo zkušenější juknul a poradil tak bych byl moc rád. Možná že nakonec bude nejlepší když co celé předělám a šířku divu dám kolem 780ox ...zbytek by byly okraje kolem ...pak by už to bylo v poho ..a 640x480 se budou muset spokojit s posuvníky ....
stibi
Profil *
Zdrawím ...tak teda proběhly nějaké ty úpravy :-) tak na to někdo jukněte a poradťe plis s mým problémem :-) děkuji veeelice :-)))
ronnie
Profil
Hezke, nemam, co bych vytknul, velmi dobra prace!
stibi
Profil *
Netušíte tedy někdo co s tím ořezáním v Netscapu ???nebo spíš to cpu do špatného fora že .....předem se omlouvám .....a děkuji !
Mistr
Profil
A jak se na ty stránky mám dostat? Hodí mi to okno s nějakou kytičkou a informací, že se na stránkách pracuje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0