Autor Zpráva
vertigo4
Zhodnoťte, prosím, můj grafický návrh... jaké (pozitivní x negativní) ve vás vyvolává pocity během prvních pár vteřin... Grafika
m
Profil *
mne sa paci:)
len by som pouzila trochu menej farieb na nadpisy. A tu ciarkovanu ciaru, by som zmenila. Inak super.
Nox
vertigo4
1) Celkově - barevně se mi to líbí víc, dá se na to léhčeji dívat než na současný, ale... viz dále

2) Mno prvně mě pohled sletí na onen objekt vpravo:
"PHP" není vidět, je to velmi rozmazané, stínování uvnitř hodně divné

3) "vertigo4-cz" - to je v pohodě, dobré

4) Menu:
technicky by to chtělo zvládnout lépe, hrany jsou trochu zubaté,
pruh pod tím bych buď zmenšil nebo bych buď vnitřní nebo horní+dolní část nějak vyplnil/zdetailnil něco...

Vnitřek:
5) moc se mi nelíbí zvolené odstíny, hlavně modré a zelené

6) když už jsi vyplňoval takovou spoustu textu, mohl si velké části něj přidat důležité ozvláštňující
prvky - seznam, tabulka, formulář, ikonka, obrázek...něco... weby nejsou jen o hlavičce a patičce (no,
sám s tím bojuju...)

7) Patička je sice stučná, ale ok...ikdyž tu se trochu pochroumal soulad designu - všude jinde jsou ostré přechody,
tady je neostrý...
vertigo4
Nox
diky za kritiku, pokusím se to trochu ještě doladit... počkám na další kritiku.... v tom pruhu jsem myslel že bude nějakej text... vždycky k té a té záložce... zapomněl jsem to vyplnit...
vertigo4
tak jsem poupravil logo a patičku i ten pruh pod menu (lépe řečeno: přidal jsem ten text, na který jsem zapomněl)

btw: nikdo nekritizuje, tak si asi mám myslet, že všichni při pohledu strnuli úžasem a nemají co vytknout?
vertigo4
náhled
Manq
vertigo4
Být tebou, moc bych svou (asi) budoucí adresu nevytahoval. Může se objevit někdo, kdo si ji koupít (nebude ji chtít prodat) a tobě pak minimálně rok zbydou oči pro pláč.
vertigo4
Manq
já nevím, ale já už mám zaplacenou zálohu a doménu bych měl mít k dispozici během dneška či zítřka, takže to asi by nešlo, ne? (to nemyslím ironicky, ale jako skutečnou otázku)
Manq
vertigo4
Aha, ty už jsi dál, než jsem myslel :o).
To nevím, ohledně domén by ti měl poradit někdo jiný. Podle mě by měla být už tvoje, takže se nemusíš bát.
vertigo4
Manq
ikdyž je myslím pořád volná podle některých ověřovačů domén... tak nevím
oogi
vertigo4
Nápad vypadá zajímavě, ale při bližším pohledu se mi zdá hlavně hlavička trochu nedopilovaná - ta síť mi tam úplně nesedí (není špatná, ale chtělo by ji trochu oživit), puzzle by šlo určitě udělat atraktivnější pro oko a těsně nad menu není celistvá síť.

Pravý sloupek příliš odvádí pozornost.

Vidím, že sis dokázal vybrat doménu:) A výběr nedopadl vůbec špatně.
vertigo4
oogi
:D :D
Joska
Návrh se mi velmi líbí, nicméně mám trochu problém udržet pozornost na prvním odstavci textu, kde je přímo nad ním možná až přílš barevně výrazná hlavička. Patička by možná mohla být nižší.
vertigo4
díky vám všem za komentáře... už bude stránka brzy hotova, tak potom dám vědět :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0