Autor Zpráva
r.far
Profil *
Dobrý den,
vytvořil jsem náhled svého budoucího webu a prosím o jeho zhodnocení. Je to můj první design tak prosím buďte shovívaví. děkuji r.far

náhled zde
náhled jinde
Str4wberry
Profil
Odpovídám r.far:
„Je to můj první design tak prosím buďte shovívaví.“
OK. Budu.

1) Text vlevo nahoře je dost nečitelný. Navíc mi nepřijde volba netradičního fontu jako dobrá.
2) Klávesnici bych odsadil shora, aby na ní nebylo menu.
3) Text v patičce je podivně zarovnaný.
4) Nevidím první písmeno slova „…ardesign.cz“.

Vzhled je podle mě zcela nepěkný.

— Moderátor: zbytečné komentáře dvou kolegů jsem smazal. —
shaggy
Profil
Je to můj první design tak prosím buďte shovívaví.
Nie, nebudem.

Je to tvoj prvý webdizajn a už o sebe hovoríš ako o webdizajnérovi a ponúkaš svoje služby? Zaujímavé.
To je ako keby som povedal - včera som urobil vodičák, prijmite ma za pilota F1.

Ta stránka je amatérska, to je vidieť. Na človeka ponúkajúceho webdizajn je otrasná a hlavne ma zaujíma, ako ju rozsekáš... pretože je dosť zle navrhnutá.
Railbot
Profil
r.far
Nejdříve se něco nauč a pak zkus svůj um nabízet dál. V současné době téměř nic neumíš, proto je nabídka tvých "služeb" směšná, počítej s tím.
Rodrigo
Profil
"Kvalita na profesionální úrovni" :-))))

No nic kolegové to už řekli a teď k designu, proč je patička tak mini a hlavička tak maxi vše je uděláno přechodem? Už třeba to tlačítko referenece naprosto odrazuje, protože splývá s pozadím.
jjv
Profil
Určitě je hloupost jako první web dělat portoflio :-D Ale pokud budeš na sobě pracovat, tak se můžeš něco naučit a časem se zlepšovat. Každopádně bych ale nezačínal tak, jak ty.
Rae
Profil
ajajajaj. něco si přečti a zkoušej dál. možná ti to časem pujde. nikomu (asi) to nešlo hned na začátku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0