Autor Zpráva
balvi
Profil
Ahojte. takze toto je moja osobna stranka. www.balvi.sk

Robena je v MS publisher 2007. Kedze nemam moc casu.

Poprosil by som Vas o hodnotenie, nazor, cokolvek. Velmi by ste mi tym pomohli v dalsom zlepsovani mojej stranky.

Za Vase nazory vopred dakujem.

S pozdravom balvi.
petrnson
Profil *
Co se týče grafiky moc jí tam neni. Dal bych to celé více od levého okraje či doprostřed. Použil bych pro nadpisy H1 - H6 a né <span style=.... a možná také nějaký hover pro menu. Toť můj skromný názor
Měsíček
Profil
No, jak to říct .. kód hnus grafiku ti udělal sám publisher .. takže jediný co odceňuji je to, že umíš psát :-)
Bubák
Profil
Je to první stránka z Publisheru, která se zobrazí správně v něčem jiném, než je IE, gratuluji.
Měsíček
Profil
Bubák?? Právě jsme zkoušel takovou udělat a chytli mi to všechny prohlížeče ... testoval jsem na Publisher 2007
Deever
Profil
Měsíček, Bubák ... nezobrazí se správně ...



používám Operu 9.25, rozlišení 1400x1024.
Rae
Profil
balvi

Je to takový celý nic. Možná se mi nenačetlo vše (problém s připojením), ale neni tam hover. Chybí tomu grafika. Vypadá to nedodělaný.
balvi
Profil
Ahojte

Xcel by som vam podakovat za nazory.

toto som viacemenej spachal bo nemam casu a bolo to najjednoduchsie riesenie ako maj neaku sajtu.
ked budem mat cas tak vsetko poprerabam, farebne to asi ostane take ake to je teraz,co poviete ? hodim to cele na stred, samozrejme pouzijem viacej grafiky.
a asi to budem robit v Expression Studiu.

potom Vam to sem opat hodim na posudenie.

s pozdravom balvi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0