« 1 2 »
Autor Zpráva
Zeli
Profil *
Jak se vam to libi? Hodnotte prosim funkcnost i grafiku...Diky.
Zeli
Profil *
Nemusite se stydet vyjadrit se....
JohnBruk
Profil *
jen se mně moc nelíbí to "Twirl" nahoře..
jinak dobrý přehled....užitečné informační stránky, které určitě v bahnu internetu nazapadnou..už jenom kvůli tomu, že jsou nezaujaté a nekomerční a pouze radí....jenom pak zajišťovat stálo aktulizaci....nevím, mě by to asi nebavilo, ale naštěstí se najdou lidi jako ty, kteří se tím zabývají...good work..
Zeli
Profil *
2 JohnBruk: Diky za kritiku...
Poe
Profil *
To jsou zajmave stranky, z grafickeho hlediska, ani nevim, co na to rict...
JohnBruk
Profil *
to Zeli : jasně za málo :-) (už mám tvou pages v oblíbených ;-)
Zeli
Profil *
Diky, kvuli takovym lidem jako ses ty me neprestava bavit zjistovat porad dalsi a dalsi informace...
Zeli
Profil *
Chybi mi nejakej freehost?
SuE
Profil
zelí: dost dobrá stránka.
Malá poznámka k webparku: je tam i www přístup, velikost místa lze zvětšit až na 12 MB investováním nasurfovaných kreditů - klikáním na odkazy . Měla jsem tam dva weby a byla jsem dost spokojená , dokud tam nedali tu prasečí lištu :-( Teď je to nejhnusnější hosting co do vzhledu , myslím
Zeli
Profil *
2 SuE: kdyz si kliknes na "ukaz" v tabulce, tak to tam nejdes :-)
SuE
Profil
zeli: pak ovšem si sypu popel na hlavu a prohlašuji tvou stránku za dokonalou :-)
Zeli
Profil *
Prosim o vyjadreni i dalsi lidi, vlezlo sem -+87 lidi a napsali sem jen 3. Ja znat nazory ostatnich:-)
Martin Kuželka
Profil
Když ty znat nazory ostatních, tak je to v pohodě, ne? :))
Zeli
Profil *
Sorry...ja blba cecha, ja ted svycarsko, ale chtel jsem napsat "JA CHCI ZNAT NAZORY OSTATNICH."
Arnost
Profil *
No, dobry....
Yuhů
Profil
Zeli, buď v pohodě, ta stránka je dobrá. Jestli chceš pochvalu, tak se podívej, z kolika různých stránek na tebe odkazuju.

Jinak ovšem nemůžeš čekat, že se vyjádří každý, kdo si přečte toto téma. Kdybys dal do textu příspěvku odkaz na svou stránku (ne jenom do titulku), tak se k tobě podívá víc lidí a třeba i něco napíšou.
Zeli
Profil *
Diky Yuhu,
me nejde jen o to, aby me kazdej pochvalil, ja chci vedet co mi chybi, nebo jak vidi tuhle stranku ostatni.

URL: http://www.freeweby.iglu.cz
kokřidlo
Profil *
Zkus udělat něco s písmem (resp. velikostí) v tabulkách - v Opeře to vypadá hrozně humpolácky. Jinak jako informační stránky vcelku dobré. :o)
Zeli
Profil *
Mam zadanou velikost pisma v px v externim *.css souboru, do stranky to mam vlozeny pomoci class=...
Proc to Opera nezvlada?
Zeli
Profil *
Zadal jsem velikost pisma v pixelech, ale bohzel tam kde se nachazim nemam operu. Vypada ta tabulka na uvodni strance lidsky? (Velikost pisma by mela byt 10px - je to tak i v opere???)

http://www.freeweby.iglu.cz

Diky, Zeli.
habendorf
Profil
Bohužel tě musím zklamat - v Opeře to vypadá odhadem tak na 25px

Text Další české freeweby s automatickou registrací: www.a4.cz | ]www.quick.cz se cpe zezdola do tý tabulky.
Zeli
Profil *
Promin ze votravuju, ale uz je to lepsi?
habendorf
Profil
Nevotravuješ, ale bohužel - pořád stejný.
Zeli
Profil *
To neni mozny, musis to mit v "kesi".
habendorf
Profil
Tak blbej zase nejsem, to víš že jsem to aktualizoval.
habendorf
Profil
Vím kde je asi chyba:


.hlavni,

{
font-family: Verdana;
font-size: 10px;
margin: 1em;
border: 1px solid #aaaaaa;
}


Ta čárka tam nemá co dělat.
habendorf
Profil
Mimochodem firefox a mozilla totéž, jako opera. Že by takovej onlyIE hack?
Anonymní
Profil *
Carka smazana....Je mi to trapny znova se ptat,...ale vypada to uz normalne?
habendorf
Profil
Jo, písmo v tabulce už je OK, bylo to tou čárkou.
Ale: Firefox, Mozilla, Opera: nevejde se tam anketa - nemám čas to zkoumat, ale počítám že je to iframe, s těma jsem měl taky problémy. Řešil jsem to nakonec tak, že jsem je uplně vyhodil :o)
Dále jen Firefox a Mozilla: Tabulja je zarovnaná doleva, nikoliv na střed. V opeře OK
Anonymní
Profil *
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0