« 1 2
Autor Zpráva
tomasj
Profil *
Ještě bych měl jeden dotaz... Trochu mi dochází inspirace ve vylepšování designu, ten obsah stránky mi příjde docela nudný, takový šedo-bílo-černý, kde sice dojem osvěžuje živá hlavička a patička.... Nevím, je to podle vás takhle dobré? Nebo bude lepší oživit i obsah stránky?
Webař
Profil *
Já radši používám PNG, u grafiky která se zesvětluje tam mi GIF naseká "mapy"....jsou vidět přechody a nejde to použít. Gif může bejt animace....myslím, že animovanej PNG nebo tak něco už taky je ne? (má to podporovat FF3) PNG může bejt taky průhlednej. A velikost? Ta odpovídá kvalitě, má rád kvalitní grafiku leč se načte za 2s než šunt grafiku s "mapama" jež se načte za 0,5s. Nevidím výhody GIFU, možná velikost? Ubohá výmluva v dnešních rychlostech připojení. Těžko za lepší grafiku (PNG) bude menší velikost....to by byla nepřímá úměrnost, a tak to myslím nechodí.
tomasj
Profil *
Máte ještě někdo nějaký názor?
Měsíček
Profil
názor, že by jsi měl zlepšit kód je tam plno zbytečností.
tomasj
Profil *
Jo já vím, pozice a zarovnávání hodit do CSS- zatim se v tom moc nerejpám, protože počkám až se design ustálý a až potom se ho budu snažit co nejvíce zpřehlednit resp. zbavit zbytečných tágů.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0