Autor Zpráva
TuX
Profil *
koukněte, kritizujte :-)
TuX
Profil *
www.cobra-rock.cz
Martin Kuželka
Profil
To bliká schválně?
Vlasta
Profil *
Tak jsem se trosku polekal, ale budu kritizovat. :)
a) odstranit to blikani - je to velmi neprijemne
b) trosku kontrastnejsi barvy
c) hodit styly do CSS a pokud mozno vne stranky
d) to same s JavaScriptem
e) pohrat si s hlavickou
JohnBruk
Profil *
1) nejdůležitější - změň..jenom to pozadí(za tím backgroundem)-pryč s tou bílou..(tj. aby ti to při navigaci-přepínání stránek vždycky tak nebliklo).třeba tam dej tu zelenou, nebo černou.., jak máš už v designu webu..
2.) design webu se mně i vcelku líbí..ta starozelená se na internetu moc nevidí...líbí se ně už jenom proto, že mám rád takto laděné fotografie..
3.) pohrát si s hlavičkou no....ošklivé to není a nějaké extra-special také ne..ale nejdůležitější je, aby jsi ty v onu chvíli (co se týče vzhledu-designu) byl s tím sám spokojen a něco to o Vás vypovídalo.. Jinak to vylepšení (subjektivně)..myslí tím asi ty ostré přchody mezi obrázky...tj. je možný a i vypadá někdy lépe obrázky překrývat(přes vrstvy) a po stranách zprůhlednit...třeba v Photoshopu nebo dostupnějším PaintShopu

Jinak, jak jsem řekl se mně stránky líbí a nic závažného kromě toho blikání mně tam nevadí..
přeju pěkný den...
External
Profil
Myslím, že ty stránky jsou téměř dokonalé a nedělal je uplný amatér
ronnie
Profil
:)))
llook
Profil
Fuj, to blikání dejte pryč. Pak to bude nadprůměrně kvalitní (bohužel je průměr dost nízko) a účely splňující.
TuX
Profil *
Díky všem, zkusim to ještě vyladit.
AnubiSeth
Profil
AŤ TO NEBLIKÁááááááááááááááá jinak je to gut
davouch
Profil
Stránky se mi zdají být OK, jen se mi nelíbí ten nadpis sekce "reklama " v levém sloupci. Poněkud splývá s nabídkou levého Menu.
Jinak mi tam nic nebliká, tak počítám, že už je to předělané. :)
Mozilla 5 taky v pohodě.

Myslim, že dobrý...
Pepkin
Profil *
Ty stránky jsou podle mého názoru téměř bez chyby.
Ovšem chlubit se cizím peřím a ještě takhle veřejně, to je trošku moc. Naprosto totožné stránky jsou již dávno v provozu jedné nejmenované (řekl bych dnes nejznámnější) a velmi úspěšné pražské rockové kapely. Kdyby to "Jirka" viděl, radost by asi neměl.
Hodně štestí, Pepkin.
SuE
Profil
pepkin: mno, když už nekoho takhle nařkneš, tak dej i odkaz aneb důkaz místo slipů, jinak to vypadá dost divně ...
Pepkin
Profil *
O.K.
zkus stránky kapely arakain...
SuE
Profil
chjo :-( máš pravdu, design je hoodně podobný - tomu se nedá říkat "inspirace" ani náhodou, nicméně kod je odlišný. U toho arakainu je hodně přes externí css, ačkoli je to tabulkový design, u cobry ne. Zas tak moc se v tabulkách nevyznám, abych mohla říct, že je to stejné - asi není. Ale i u arakainu je tam nakonci poznámka "end of template" není to nakonec z nějaké šablony?
Pepkin
Profil *
SuE:
Já jsem úplnej amatér a výrazům jako "externí css; end of template" moc nerozumím.
Na první pohled jsou ty stránky prostě téměř identický a pochybuju, že 95% lidí serfujících na netu si uvědomí, že jsou vlastně odlišný. A jestě navíc jsou ty stránky směřovaný na rockery a rockerky (jestli se nemýlím), který vymetávaj všechny možný koncerty a knajpy a podle mého nemaj náladu ještě sledovat zdrojový kódy stránek jen proto, aby zjistili jejich odlišnosti. Chtěj jen mrknout co je novýho, kdy bude v jejich městě hrát jejich oblíbená kapela atd. Myslim, že to skupině COBRA trošku kazí "image". Je to můj osobní názorrrr a může to být samozrejmě špatný názorrrr. Nechci v žádném případě kritizovat něčí práci!!! Snad si z toho TuX něco vezme. Když ne, život jde dál a svět se nezboří! Ahoj Pepkin.
SuE
Profil
Pepkin: ale vždyť já s tebou souhlasím - vizuálně je to skoro stejné

Otázka spíš je, jestli nebylo v obou případech použito nějaké šablony, která je volně k dispozici na netu. Ale to by mohl říci spíš autor.
Pepkin
Profil *
Fajn. Takže si rozumíme. Snad jen autor by nám všem mohl k tomu napsat pár slov, aby jsme znali jeho pohled na věc. Díky za pozornost, čao P.
TuX
Profil *
OK, koukal jsem na to a musim vám dát za pravdu. Takže, program, kterým jsem to tvořil, je FrontPage2003, kde stránka je vytvořená podle šablony, jsou to tabulky, ne ccs. Grafika je zpracovaná programem GIMP, kde když dáte obarvit fotografii - v menu je to "Vrstva" - "Barvy" - "Obarvit" tak se tato automaticky stane krásně tmavě zelenou, což se mi velmi líbilo. podle toho jsem také barevně doladil zbytek stránky. Ovšem je pravdou, že když jsem kouknul na vámi srovnávané stránky, je tu obrovská vizuální podoba. Proto pro dobré jméno kapely stránky do několika dnů změním, aby snad nedocházelo k nějakým potížím, či kritice podobnosti vzhledu, která je zde jistě oprávněná. Děkuji všem za upozornění, grafický design bude jiný, kostra zůstane, jak jsem již psal, je to podle šablony a rozvržení mi takto vyhovuje. Zdravím všechny a ještě jednou díky.
Pepkin
Profil *
Super. Budu s napětím očekávat změny :+)
Díky!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0