Autor Zpráva
Skratch
Profil
Dobrý den, nedávno jsem založil téma na hodnocení nového vzhledu, teď už jsem do toho dosadil text a něco jsem změnil.
Zhodnoťte tedy prosím můj web skratch.yc.cz. Děkuji :)
Měsíček
Profil
HTML - řekl bych dost dobře
CSS - podle mě docela dobře, ale chtělo by to umět lépe


bych vyhodil.

Jinak se mi zdají některé prvky hodně obří, co je tak zmenšit?
Skratch
Profil
bych vyhodil. Co bys vyhodil? tohle celé?
Jinak se mi zdají některé prvky hodně obří, co je tak zmenšit? Jaké myslíš? Písmo celkově? Napiš příklad pls
Měsíček
Profil
Menu , ten nadpis nad obsahem je jak otesánek ... jinak to, že něco umíš a neumíš je blbost tam teď strkat.
Skratch
Profil
Dobře, skusím opravit :)
EDIT: už by to mohlo být lepší
koumi
Profil
Přesně jak uvedl Měsíček.........zmenšit písmo !!!!!!

.....ale jinak vcelku gooooooood
paulos etruska
Profil
Kromě loga a rámečků u inputů je grafika ucházející a v kódu jsem žádnou větší chybu nenašel. Ale článek o sémantice bych rychle smazal, než si ho někdo přečte.
Skratch
Profil
paulos etruska
ok myslel sem si že to takhle nějak dopadne :)
koumi
Měsíček nepsal abych zmenšil písmo, ale můžu to zkusit
EDIT: písmo jsem zkoušel zmenšit, ale moc dobře to nevypadalo. Tak jsem dal menší line-height.
Skratch
Profil
jinak logo vím že je špatné, pořád se snažím něco vymyslet, doufám že mě brzy něco napadne. A co se ti nelíbí na rámečkách? Určitě nejsou dokonalé ale napiš pls co se ti přesně nelíbí :)
Skratch
Profil
takže jinak to je celkem ok?
Měsíček
Profil
No, jak to říct grafika nic moc nepřitahuje a spíše odpuzuje (změnil bych komplet), ale rozvržení bych asi nechal. Kód je napsán velmi dobře nevím co bych mu vytkl, ale mohl by jsi třeba místo @ psát entitu nebo "OFA" (opatrný formát adresy) jinak kdybych pominul grafiku, která jaksi nic moc tak je to dobrý web.
Skratch
Profil
hmm ok tak aspoň že kód je dobrý :D nějak se budu snažit předělat no...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0