Autor Zpráva
apin
Profil *
V září 2007 jsem slíbil jednomu známému, že mu jako dárek k narozeninám dám na net jeho výmysly a bizardnosti. originální dárek nemyslíte? S nulovými znalostmi html jsem tenkrát stáhnul již hotový template a na wz hostingu jsem rozjel svoji(naši) vůbec první stránku. a protože jsem tvorbě stránek přišel celkem na chuť a materiály postupně přibývaly a dostal jsem nabídku na nový hosting, rozhodl jsem se udělat kompletně clý web, už žádný template.
Od začátku roku můžete výsledek mojí povánoční práce najít na prujem.wormsfans.net

Je to takový souhrn toho, co jsem se za tu dobu naučil a chtěl bych v tom pokračovat a učit se nové věci...
Prosím o kritiku. Kdosi o těch ikonkách a statistikách pod nabídkou prohlásil, že je to lameřina a že to návštěvníka nezajímá.. jelikož jsem lama a chci mít takhle ze začátku přehled tak je tam prostě mám. Až vypozoruji nějaké výsledky, počitadlo přístupů tam zůstane jenom jedno(to lepší)
Dál vím, že hlavička/logo stránky by měla odkazovat na index, zatím odkazuje na web, u kterého mám hosting a až bude zprovozněn wormsfans.net(což by mělo sloužit jako takový rozcestník na další weby pod tímto hostingem), tak budu odkazovat na něj(je to taková naše dohoda) ;)

Dále by mě zajímalo, jestli je potřeba ještě něco udělat, když jsem na starý web nahrál .htaccess s redirectem301 aby se mi přenesly po čase ranky, protože jsem měl na wztku celkem slušnou návštěvnost z vyhledávačů ;) zatím to vypadá, že všechno funguje...

Nemám to odzkoušeno v Opeře a o nefunkčním vycentrování v Exploreru vím, ale nenacházím řešení...
Podle statistik jsem se rozhodnul, že návštěvníků s rozlišením 800x600 je minimum, proto jsou stránky ideální na 1024x768 a vyšších.
Mistr
Profil
apin
(1) Na první pohled netuším, o co na webu jde.
(2) Chybí klikací logo. Po kliknutí na hlavičku se dostanu na úplně jiné webové stránky.
(3) Osobně se mi nezamlouvá zobrazování titulku vlevo nahoře.
(4) Nepodtrhávej nic, co není dokazem. Jen tím amteš čtenáře.
(5) Texty na webu jsou graficky nečleněné. Je to dosti nepřehledné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0