Autor Zpráva
00flash00
Profil
Zdravím páni,
Potrebujem nazory na e-shop www.audio-shop.sk . nerobil som ho ja mame ho objednaný
Vdaka
quinux
Profil
00flash00
1) asi největší výtku bych měl k cenám. Ta bílá barva na tom (asi) šedém pozadí se nedá číst
2) pole pro hledání a tlačítko "hladaj" jsou od sebe příliš daleko
3) hlavička je příliš obrovská a nic neříkající
4) tak tohle se ve firefoxu krapet rozpadá
5) tlačítko "zaplatit" by asi mělo být víc vpravo
6) Registrácia je ukončená! Upozoňujeme vás, že účet si musíte aktivovať pomocou e-mailu ktorý obdržíte, inak sa nemôžete prihlásiť. - tak to je tedy pěkná prasárna ve chvíli, dky jsem na cestě k pokladně - nákup nedokončím
7) nikde jsem nenašel cenu dobírky
00flash00
Profil
1 Podla mna sa to da uplne prehladne precitat, nosis okuliare?
2 Myslím si ze to nieje az taky velky problem, vyzeralo by to blbo keby tlacitko hladaj nelicovalo s tlacitkami nad ním
3 Taky je dizajn
4 Opravene
5 Vec nazoru, je to v podstate jedno
6 Je predsa jasne ze ked idem nieco kupovat predtým sa zaregistrujem/prihlasim
7 Asi preto ze si si objednal tovar nad 20.000,- vtedy je dobierka zdarma
shaggy
Profil
S tým tlačítkom "Hľadaj" úplne súhlasím, ono nemá "lícovať" s tlačítkami nad ním. To nad tým je navigácia na stránke, tlačítko hľadaj do nej nepatrí (to sú základy tvorby stránok). Keby nenapísal, že tam také niečo je, tak si myslím že to je súčasť menu.
Ja nosím okuliare... do dialky, na blízko vidím úplne super a tá biela je naozaj zle čitateľná, tu nejde o to, či to je vidieť, ale obsah by mal byť kontrastný.
00flash00
Profil
Aka farba by sa podla teba hodila na tie ceny? Taka ako je stranka taka do oranzova?
00flash00
Profil
Alebo sa rozsíri tabulka na hladanie a tým sa to priblizi ktomu tlacidlu
Franta 25
Profil
1Chybí SEF url
2 Náhledy obrázků, dal bych lightbox např. Luckyphoto
3 registraci použíjte VirtueMart a ne Joomla, zákazník vypíše všechny údaje potřebné udaje ihned, nebo vypněte potrzovací email V administraci Joomla > Global configuration > nastavte NE u položky Use New Account Activation, zákazník tak nemusí nic ověřovat.
4 Chybí mi vyhledávání (filtrování) dle výrobce i když zde to asi není potřeba
5 v title řazení zboží máte pořád Radiť zostupne
http://www.audio-shop.sk/templates/visiblebrand/images/nakupny_kosik.g if bych použil obrázek košíka místo obrázku s textem
6 v pokladně máte dph a u produktů ne, info o dph jsem nenašel
7 Asi bych volil vhodnější levé menu, trošku více výrazné

Jinak pěkné, zvláště porovnání zboží a propojení s diskuzním forem
Franta 25
Profil
A snad ještě, když kliknu na obchodní podmínky při registraci, přesměruje mě to do administrace webu
Taky bych asi ubral ten počet států u pole Štát* při registraci
quinux
Profil
00flash00
1) říká se tomu kontrast a ano nosím
2) když je to tak daleko od sebe působí to tak, že to k sobě nepatří
5) ano to je pravda, ale vypadalo by to lépe
6) ne to není jasné. Dneska již spousta eshopů registraci vůbec nevyžaduje a když už tak neotravuje s nějakou aktivací, obzvláště pak uprostřed objednávacího procesu
7) ale to já nevím, když to tam není nikde napsáno. Mělo by tam být alespoň "poštovné 0Kč/Sk"
00flash00
Profil
1 uz je to zmenene
6 nechcem aby sa mi stalo ze budem mat na zakaznika zly email kvoli tomu ze sa pomili alebo co, takto mam istotu ze ten mail naozaj pouziva
7 Ale je to tam napisane, ked si na sposobe dopravy mas napisane ze je postovne a balne zdarma, taktiez ked ti ukazuje promo fakturu je tam napisane Dobierka kurierom/postou 0.00Sk
quinux
Profil
00flash00
1) je to mnohem lepší
6) je důležitější mít správný e-mail nebo dokončenou objednávku? když nefunguje e-mail máš telefon
7) až tak daleko jsem se bohužel nedostal
00flash00
Profil
Nevidím tu registraciu velky problem, mal som v kosiku, klikol som na zaplatit, vyplnil som udaje, prisiel mail, klikol som na linku(otvorilo mi novu stranku) ucet mi aktivovalo, a ketze som stranku kde som sa registroval nechal otvorenu, klikol som zase na nakupny kosik prihlasil sa a hura mozem zaplatit
quinux
Profil
00flash00
Problém je v tvém pohledu. Ty jsi "zkušený" uživatel, který má ten shop navíc prolezlý a ví co a jak, ale musíš počítat s tím, že uživatelé jsou hloupí :) a prostě se na takovýchto zdržovačkách zaseknou a nákup nedokončí.
Tomkinss
Profil
Aka farba by sa podla teba hodila na tie ceny?
Žiadna viac ludí si kúpi.
00flash00
Profil
Tomkinss ???
Tomkinss
Profil
Určite by som tam nedával ani oranžovú myslím že najlepšia by bola čierna.
Skratch
Profil
myslím si, že kontrast barev v patičce je dost špatný
jjv
Profil
1) v exploreru nejde zvětšit písmo
2)při zvětšení písma v mozille se hlavička oddělí od těla
3)možná by bodl odkaz nahoru
4)trochu by to chtělo upravit css pro tisk
5)proč je v levém menu nadpis "Katalóg" obrázek, ale nadpis pod ním "Naj v hodnotení" už je jen text?
6)tlačítko hledat se mi taky zdá poněkud daleko, trochu se ztrácí
7)hlavní menu (Home, O společnosti...) by mohlo být řešeno lépe

kód ani objednávání zboží apod. jsem netestoval

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0