Autor Zpráva
Bobek
Profil
Ahoj rad bych zde prezentoval svuj WEB.
Podotykam, ze neni jeste zcela hotov. Zejmena menu neni uplne propracovane.
Rad bych zde nabral nove informace a zkusenosti od Vas "zkuzenych"

Poradil se jak nejlepe udelat reklamu na WEBu? Kam web zaradit, aby se dostal k lidem? Dekuji.

http://vsechnoumime.cz/

— Moderátor: úprava nadpisu —
Měsíček
Profil
Nebudu hodnotit tohle není tvůj web, ale šablona.
Railbot
Profil
Design: G. Wolfgang www.1-2-3-4.info

Děkujeme, odejděte.
Měsíček
Profil
Za to bych tě hnal :

Copyright © 2007

Original design by e.x.e
Fondil
Profil
Ale notak chlapci. Pán se slušně ptá, tak slušně odpovím na otázku, ne ?
Podle mě je nejlepší reklama v obsahové části, to je teď právě ten prázdný prostor.
Pokud by to nešlo tam, zkusil bych to nějak zakomponovat do pravého menu, nebo pod počítadlo.
koudi
Profil
Fondil
Pán se slušně ptá, tak slušně odpovím na otázku, ne ?
Ano ano...a ještě lepší by bylo odpovídat na otázku, která byla opravdu položena.
Měsíček
Profil
Proč bych měl odpovídat na otázku někomu kdo podvádí?? Takový tady nemají co dělat.
Railbot
Profil
Podvádí, no...ono je to porušení autorských práv, takže vzhledem ke škodě přestupek. Pán je téměř kriminálník...a dost nešikovný :o)
Měsíček
Profil
Když to rozeberu tak to naprosto čiší :

Ahoj rad bych zde prezentoval svuj WEB.

tak to těžko jakej "SVŮJ WEB" ?? Snad svůj obsah a to si ještě nejsem jistej jestli jsi to taky nezkopíroval.

Rad bych zde nabral nove informace a zkusenosti od Vas "zkuzenych"

tak to ještě , že "zkuzeny" nejsem.

Zejmena menu neni uplne propracovane

ha ha ha, kdyby jsi se na něj vůbec podíval propracované je vcelku dost.

Podotykam, ze neni jeste zcela hotov.

když jsi ho dodrbal tak není divu.

===

Jinak tohle vše by se dalo přežít, ALE, ŽE AUTORA VYHODÍ S PATIČKY A NAPÍŠE SEBE ....
Bobek
Profil
Ano je to sablona a vubec se tim netajim nejsem profik a byl jsem rad ze jsem se zmohl aspon na to co zde prezentuji. Bohuzel jsem zklaman vasi reaxi opravdu jsem to to necekal. "Muj web" = věnoval jsem tomu moře času a jsem pisny na to co jsem stvoril... bohuzel ta sablona nebyla podle mych predstav takze jsem si ponechal pouze index. Z HTML jsem jej predelal na PHP a cele udelat tak abych obsach includoval. Vse jsem se na tomto webu ucil. Sablon je volne ke stazeni. A proto jsem to predelal komplet. V teto debate uz nehodlam dal pokracovat nevim co bych si s vama zdelil... Z toho co jsem se chtel dozvedet jsem se temer nic nedozvedel. Tim vam dekuji za plodnou debatu. Omlouvam se ze jsem Vas nektere tim to urazil. Pokud se zde najde nekdo kdo by me rad a dobrovolne poradik k tematu budu mu velice vdecen (i presto ze se jedna o šablonu).
Bobek
Profil
Pro klid vasich dusi jsem autora odstranil.
Měsíček
Profil
Až přestaneš dělat z nás ty špatné, tak ti můžem něco poradit k tématu, jde o to milý Bobku, že autor si na to dal také moře času a jak víš času je velmi málo a je vzácný a upřímně kdybych se s něčím patlal měsíc a pak mi moji práci nikdo neodcenil a smazal mě s očí návštěvníka byl bych právem naštvaný a neříkej, že ty ne. Nikoho z nás jsi neurazil urazil jsi možná autora, který o tom neví, ale to je jedno do patičky si pro příště dej něco takového :

Tento web předělal a spravuje "bubák" ze základní šablony pana "xxx" všechna práva vyhrazena.

a dál co by jsi chtěl poradit .. rad by bylo hodně. ale nevím kolik z toho dokážeš příjmout nebo změnit, když ti řeknu rady k deignu, změníš je? Když ke kódu změníš je? Jestli ano jsem otevřen k diskusi.
Bobek
Profil
Měsíček

Jsem rad ze se k tomu nekdo takto postavil. Jsem otevren diskuzi. S autorej jsem nejspis trochu prestrelil a napravim to. Rad si vyslechnu pripomink ke vzhledu i ke kodu stranek. Na tom ze jsem pouzil sablonu neni nic spatneho? Nebo sepletu...? necham si poradit Dekuji
Měsíček
Profil
Takovéto postavení k věci se mi líbí více takže jen k posledním třem větám :

Na tom ze jsem pouzil sablonu neni nic spatneho?

není.

Nebo sepletu...?

přesně v tomhle se nepleteš.

a teď ke stránce:

1.) Být tebou tak si udělám nějáké pěkné logo :) tohle je docela otřepaný (defaultní).
2.) Je tam mnoho barev stačí šedá a zelená.
3.) Tolist je opravdu pro tebe důležitý? Když ano tak ho vycentruj a někde nenápadně, jinak IMHO návštěvníky to nezajímá.
4.) Na pravo jak jsou ty sloupečky tak bych jako nadpisek nedával datum dal bych tam spíše "Novinky" a pak v obsahu bych napsal jednotlivá data.
5.) <meta name="robots" content="index,follow" /> = zbytečnost stačí content="all"
6.) <meta http-equiv="expires" content="3600" /> = také ve tvém případě zbytečné.
7.) Stylů je tam jak na *****, ale když jsem se na ně díval tak je tam plno zajímavých komentářů a ukazují na časté bugy nauč se to a zkus si udělat vlastní stránku má to totiž jednu výhodu : bude tě to těšit více. Mnoho štěstí.
Bobek
Profil
Měsíček

Velice děkuji. Teď se budu věnovat zdokonalení. Pokud se ještě někdo najde rád si přečtu další nápady a návrhy.
Ještě jednou děkuji. Tomáš
DoubleThink
Profil *
Bohuzel jsem zklaman vasi reaxi opravdu jsem to to necekal.
A co's teda čekal? Já jsem například čekal, že někdo bude nazývat věci pravými jmény a napíše, že jsi zloděj a lhář.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0