Autor Zpráva
Kapo
Profil *
prosim mohli by ste mi povedat svoj nazor na moj design? http://blender.yw.sk/page.php na indexe najdete design, ktory tam mam teraz, na page.php vyvijany...za nazory a kritiku dakujem.
Taps
Profil
Kapo
1) graficky je to hrozné
2) chybí klikací logo

Já být tebou tak bych kompletně web předělal
Skratch
Profil
jj taky tak. Nelíbí se mi to nakloněné písmo a ta modrá a celkově je to dost nehezké.
Kapo
Profil *
no tak uz som tam mal 5 designov, a ziadny sa nikomu nepacil...ja uz sa na tom mozem viete co, ja proste nemam fantaziu, ani cas, myslim, ze to spravim tak, ze tam bude holy text, niekde dole nejake odkazy, proste holy text...to je najlepsie riesenie, aspon sa nebudem musiet za to hanbit :D
Skratch
Profil
hele víš co? já to dělam asi 3 měsíce a zezačátku se to taky nikomu nelíbilo ale teď už lidi řikaj že to docela ujde :) sice nevim jak dlouho to děláš ty ale to je jedno... prostě se koukej po nějakejch kvalitnich webech např. na moderniweb.cz a ono tě časem něco určitě napadne :)
Kapo
Profil *
hm...ja proste som asi nejaky dement, lebo ja sa webom venujem 4 roky a 3d modelovaniu 2 roky...a stale nemam fantaziu...a presne to robim, ja len nemam fantaziu, ake obrazky spravit, ako to zostylizovat (linky a text) atd...no co uz...ked mate dajake napady, len piste, uz neviem, ako by mal ten web vyzerat...
KGW
Profil
starý design aspoň není rozjetý (1280 IE6 WinXP), nelíbí, pokud grafika není precizní, tak raděj žádná
Kapo
Profil *
no...proste vec sa ma tak, ze ja proste nemam fantaziu...aj ked piseme sloh, ja uz ani neviem, co tam mam napisat...ani ked mame daco zrobit, ja som clovek priamy, ale mam rad pekne designy no a chcel by som dajaky, co by vystihovalo Blender, dal som tam 3d nadpisy, ako ukazka textury (trochu narychlo) a 3d textu...
shaggy
Profil
ja proste som asi nejaky dement
nie si dement, ale ako si povedal - nemáš fantáziu.
Mne nerobí problém napísať sloh o balíčku zápaliek, síce aj ja mám niekedy "slabé chvílky" ale vždy nejaký dizajn vymyslím. Asi to nie je tá správna cesta pre teba, nemôžu byť všetci grafici.
Kapo
Profil *
lenze ja chcem mat ten web! a nechcem si sizajn kupovat, lebo by to bolo no...ako to vyjadrit...? pod moju uroven, skusim ist robit dizajn, ked bude, poviem vam...
shaggy
Profil
Kapo
bolo by pod tvoju úroveň dizajn kupovať? Ale nie je pod tvoju úroveň urobiť niečo, čo je fakt nepodarené? Zaujímavé.
Ja sa tiež nestarám do 3D grafiky (keď už sme pri tom Blenderi), myslím že by si našiel začínajúceho webdizajnéra, s ktorým by si sa dohodol na grafike zadarmo (kvôli referenciám).
Měsíček
Profil
Ale nie je pod tvoju úroveň urobiť niečo, čo je fakt nepodarené?

Jsou zde o hodně horší weby, doporučuji udělat spíše web bez grafiky a pak teprve grafiku přidávat.
Kapo
Profil *
hm...napisal som si na web, ze kto chce ist do redakcie, alebo mi pomoct, nech a ozve na mail, ICQ bla bla bla, co sa zvycajne pise pri takychto prilezitostiach, NIKTO sa neozavl! tak som tam pristavil formular, z ktoreho mi chodili do mailu falosne maily s falosnymi adrsami (lebo si tam clovek napise co chce, a moze mi to potom zobrazit adresu, aku chce)...lol, kto by mi uz poslal mail z gta.cz??? SMIESNE!, tak ako mam ludom dat najavo, ze chcem pomoc pri tvorbe webu?
Skratch
Profil
já ti ho klidně zadáčo udělam kvůli referenci :) zatim se můžeš kouknout na mojí stránku skratch.yc.cz a tam dát reference sice tam mam zatim jenom 2 weby a jeden z toho je můj :D ale pak mi klidně napiš a udělam ti ho zadáčo
Kapo
Profil *
ja ani neviem, co je to "reference"...co to je...?
Skratch
Profil
to jsou weby co ten člověk udělal.. prostě když někomu udělam web tak si ho dam do referencí aby ostatní viděli jak to umim/neumim a podle toho si vybrali jestli si to u mě objednaj.... třeba
Kapo
Profil *
a co to prinesie tebe? (nevtipkujem, takze odpoved "supr pocit z dobre vykonanej praci mi nepovie, kolko budes chciet...) alebo naozaj je to zadara?
Skratch
Profil
řikam je to zadara... je to kvůli tomu abych měl víc těch referencí a když budou dobrý tak si u mě bude objednávat stránky třeba víc lidí... navic se potřebuju zlepšovat protože to nedělam moc dlouho ;) takže kdyžtak mi napiš na email strongman007@seznam.cz kdybys měl zájem...
Kapo
Profil *
tak ti asi napisem na maila, oki?
Kápo
Profil
prosim napisete svoj nazor na redesign mojho webu? http://blender.yw.sk/design/index.html
yFang
Profil
Kápo
No je to mnohem lepší. Ale:
1) Bílé Blender není vidět přes obrázek.
2) novinky, tutoriály, návody, videá, animácie To také není moc vidět.
3) Moc se mi nelíbí menu (IE7).
4) <h1>Blender</h1><br /><br /> To si děláš srandu né? :) Dej do CSS k h1 větší margin-bottom.
5) <h3>23.12.2007</h3> Myslíš že je na datum vhodné použít nadpis?
6) V kódu je trochu moc divů.
7) Oprav si chyby, které hlásí validátor.
Kápo
Profil
:(:(:(:(:( boze a s tym menu som sa TAK DLHO ondil (sr*l) a teraz ho mam zrusit? a nedalo by sa vylepsit...? plsss porad, ja sa zblaznim, ak ho budem musiet dat prec! ved som sa s nim tolko trapil a takisto s tymi polopriepustnymi obrazkami...plsss fakt helfnite
yFang
Profil
Kápo
Mě konkrétně se na tom menu nelíbí:
- rámeček u těch podnabídek
- to, že podnabídka začíná v půlce slova v menu
- a to, že okolní slova v menu překrývají podnabídku
Kápo
Profil
ok posuniem to trochu dole...
Kápo
Profil
to s menu je vyriešené...
Kápo
Profil
čo mám este zlepšiť na webe?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0