Autor Zpráva
Skratch
Profil
Dobrý večer, asi před týdnem jsem se pustil do tvorby šablony, která je na stránce http://skratch.yc.cz/jobs/sahara
Ještě úplně nevím, jestli to dám jako šablonu nebo si to necham na jiný web.
Díky za hodnocení, web je dělaný pro rozlišení 1024 na šířku a vyšší.
Měsíček
Profil
Jen takové poznámky ..:

1.) "formulář" nebo co to je by mohl mít border.
2.) Stránku bych udělal s nulovým odsazením nahoře i dole (margin-top:0px).
3.) Nelíbí se mi horní menu (šedé), nehodí se ani hover ani barva.

Jinak taková šablona nic moc neříkající kdyby se tomu dala lepší grafika mohlo by to vypadat lépe.
KGW
Profil
menu mě ujelo dolů v IE6
koumi
Profil
Měsíček:

3.)...Máš recht....a:linjk je dobrý ale jak je to u a:hoveru úplně šedý to je hodně blbej přechod :-(
Mistr
Profil
Skratch
Prohlížím si návrh přes MSIE 6 SP 2 a napadá mne:
(1) Klikací logo je sice hezky vlevo nahoře, ovšem tam žádný obrázek není. Dodáš?
(2) Text přesahuje z pravého světlého sloupce do levého tmavšího.
(3) U formuláře není na první pohled poznat, zda se jedná o tlačítko nebo o políčko pro vpisek.
(4) Při klepnutí na políčko formuláře nezmizí stávající text. To se ovšem bude zřejmě ještě řešit, viď?
(5) Menu sjíždí až dolu, což tady již zmiňoval kolega KGW.
(6) Text ve světlém sloupci, přesto že přesahuje až do slopce tmavšího, je vpravo (na můj vkus) až příliš odsazen od pravé strany. Možná se ale jedná o optický klam s tím posunem textu vlevo do tmavšího proužku.
(7) V horizontálním ani vertikálním menu nevidím, jak bude vypadat položka, jejíž stránku si právě prohlížím. Dá se to jen tak lehce odtušovat.
Skratch
Profil
Měsíček
1) přidal sem 2px border
2) hotovo
3) změnil jsem
Mistr
IE nemam budu si muset dělat screenshoty... napište pls tu stranku kde si tu svoji muzu vyfotit
1) má to být přes celou hlavičku, pokusím se to nějak opravit, v IE7 i mozile i opeře to jde ok
2) to se taky týká jen IE6 takže se to pokusím opravit
3) už by mělo, dal jsem písmu jinou barvu
4) no tak nevím proč bych to měl udělat, normálně v tom žádný text nebude a zbytečně kdyby tam někdo kliknul podruhé musel by psát znovu
5) nj taky budu muset vyřešit ;)
6) taky jen IE6 budu řešit, ale normálně má mít vpravo 50px a vlevo 50px... podle mě to není moc
7) ok opravím

Jinak pište dál vaše výtky ale do dnešního odpoledne nekontrolujte přes IE6 pls jelikož to budu opravovat
Mistr
Profil
Skratch
4) no tak nevím proč bych to měl udělat, normálně v tom žádný text nebude a zbytečně kdyby tam někdo kliknul podruhé musel by psát znovu
Pokud v oficiální verzi v rámečcích žádný text nebude, pak je vše vyřešeno. To jsem ovšem netušil. V předkládané verzi, k níž jsem Ti vypisoval své poznámky, texty v rámečcích byly.
Mistr
Profil
Skratch
napište pls tu stranku kde si tu svoji muzu vyfotit
http://browsershots.org/ - "umí" to i česky
Skratch
Profil
no ne to je fakt skvělý... já si chtěl nainstalovat IE6 abych vyřešil i to logo i pořádně i problém s textem... no a nejde mi odinstalovat IE7 vůbec nijak ani přes odebrat programy a pěkně mě to štve... nevíte jak to třeba vyžešit? protože mě nejde nainstalovat IE6 když mam IE7
Mistr
Profil
Skratch
nevíte jak to třeba vyžešit
Například: http://reklama.visible.cz/cz/blog/79/IE7-a-IE6-zaroven-na-jednom-PC
Skratch
Profil
no to je hrozný mam totiž vistu... ale co aspoň jsem skusil opravit to s přelejzáním do světlejšího sloupečku a mělo by to fungovat (podle browseshots)... takže teď už zbývá jen to s tím odkazem v hlavičce tam je nějaký problém v IE6 že? ale asi to řešit nebudu protože nevím jak ;)
Mistr
Profil
Skratch
aspoň jsem skusil opravit to s přelejzáním do světlejšího sloupečku a mělo by to fungovat (podle browseshots)
Souhlasí i v reálu.

už zbývá jen to s tím odkazem v hlavičce
Vlevo nahoře kliknout se dá. To ano. Problém je v tom, že se tam kliká vlastně na prázdné, čisté místo. Logo máš kdesi vpravo a stejně na něj nelze kliknout. V místě nápisu je klikání "přerušeno". Lze si ten text pouze označit. Takže je to stejné jako v Mozille Firefox.
Skratch
Profil
jo jasný... tak takhle to jo to písmo jsem nedal jako odkaz.. ale udělám to :) jinak taky pls napiš jestli se ti to líbí/nelíbí, jak moc a proč atd :) dík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0