Autor Zpráva
amorekj
Profil
Prosím o hodnocení mého webu.. (pište kritiku, známkování, ...)

Ještě pracuji na zlepšení webu, ale toto by mě jistě pomohlo.

Odkaz:

AMOREKJ.profitux.cz
jjv
Profil
je to celé takové šedivé, málo grafiky, font v menu je divný, použité barvy u nadpisů se mi moc nepáčí, celé bych to oživil. Podrobněji jsem nezkoumal, tak píšu jen to, co mi bilo do očí na první pohled.
amorekj
Profil
jj...
1. Jakej bys dal font do menu,
2. Jaký bys dal do nadpisů barvy

??
Jinak díky za kritiku
yFang
Profil
amorekj
Z té růžové u odkazů login nebo registrace po chvilce bolí oči. Chtělo by to víc grafiky a trochu oživit, takhle je to dost obyč. ;)
Měsíček
Profil
Reaguji na amorekj(a):

1.) Typ písma v menu se naprosto nehodí líbilo by se mi tam nějáké pěkné nekurzívované písmo.
2.) Element s tím "Vítejte" je naprosto k ničemu pryč s ním a to nádherné slovo dej do jiného rámce kde je více textu.
3.) Odkazy by byly lepší vidět tou modrou než tou růžovou.
4.) Hover odkazů v sekci "Nejnovější přidané odkazy" je zkrátka strašný :-) nedávej jako hover pozadí.
5.) Text v patičce je strašně velký až se mi zdá, že to ta patička nezvládá buď zvětšit patičku nebo zmenšit písmo.
6.) To s tou registrací a přihlašováním bych necentroval spíše to zarovnej doleva.
7.) <meta name="robots" content="index, follow"> = zbytečnost
8.) Meta tagů jak **** jsou opravdu všechny důležité, víš co každý z nich dělá?
9.) Nelíbí se mi, že planceš externí a interní stylování když už máš soubor novy.css tak tam dej všechno ne?
10.) Tohle & nbsp; používáš až příliš často a mnohdy zbytečně.
11.) Zajímá mně proč planceš XHTML zápis konkrétně NET zápisy když píšeš v HTML působí to divně, ale co už chyba to není jen zbytečnost.
12.) Když už jsi takový šťoura do META tagů přidej si tam tenhle :

<meta http-equiv="Content-Style-Type" content="text/css">

proč by tam mohl být a co dělá na to určitě příjdeš sám.

Jinak se tato stránka vcelku dá :)
Nox
Profil
Souhlasím s ostatními, doplním
1) Velmi slabá grafika a divné barvy, velmi chybí paddingy
2) Nadpis a navigace nejsou dobře umístěné
3) Nepřehledný design
4) Promysli více učel a obsah stránek, přijde mi, že je to stylem "aby tam něco bylo" a to zvýrazňuje taky tu nepřehlednost
(a kontrastuje to se staráním se o web z externí stránka - odkazy na staty, linkuj, page rank... sice se takto o stránky staráš,
ale samotné stránky bohužel propracované nejsou (případně jen z hledisek zbytečných (psychometa)))
5) Předivováno
amorekj
Profil
Tak jsem něco opravil...
yFang
Profil
amorekj
Ten font v menu se tam absolutně nehodí. Je to jediné patkové písmo na celé stránce.
Moc se mi nelíbí to první písmeno tučně.
Úvodní stránka - tam by to chtělo zvýšit padding, čárka nad Ú je nalepená až na okraj toho šedého.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0