Autor Zpráva
Ondro1112
Profil
Tak je to tu. Trosku som si prepracowal design, tu je: http://www.softaine.estranky.cz
Morasino
Profil
Ondro1112
Mno... docela dobré, až na to, že je to samý obrázek...
koumi
Profil
dost přiblblých vychytávek ale na efejtivnosti to nepřidá

........asi bych odtam rychle utek ( pro příště zkus něco jednoduššího, přehlednějšího, ju?
kletely
Profil
Ondro1112
ak mám pravdu povedať tak sa ti nevizná ani Svätý Peter
janix
Profil *
celkově dost nepřehledné. při najet na vysouvací menu jsem si původně myslel, že je to jen nápověda, to co tam vyjelo.
Tommy4
Profil
Počítám, že kód je vygenerovaný přes službu estranky.cz...
Jinak design taky nic moc, a radim, pokud už chceš dělat web kompletně svůj, regni se na nějakým free hostingu a
pracuj tam, protože ihned, když vidím adresu xxx.estranky.cz, vybaví se mě okopírované weby, které porušují zákon...
a o blog.cz ani nemluvim... jak se v tom má člověk vyznat, když hledá např. na seznam.cz vidí 10 blogů, kde je stejný
obsah okopírovaný z nějaké stránky? Navíc to není tak těžké a hlavně zdarma... A když už si nebudeš vědět rady
s HTML a nepůjde ti to, zkus to alespoň přes nějaký RS, je to totiž určitě lepší než estranky.cz...
Jinak předpokládám, že jsi do stránek něco musel investovat, aby jsis mohl udělat vlastní design...

Design je vcelku chaotický, nepřehledný a ten font v menu je příšerný...
Na co dva toplisty? Pod menu je takový průhledný obdelník, za který
má viset ta "cedulka", vypadá ale dost nereálně...
Nevím co dole pod patičkou dělaj ty odkazy včetně černého nečitelného textu...

Kód: 0/10 (generovaný)
Design: 0,1/10
Přehlednost: 1/10
-----------------------------------
Můj celkový dojem: 0/10
Skratch
Profil
1) Lol to menu se občas ukazuje tak že tam to co má vylézt až po hoveru je tam od začátku ale to takovym způsobem že je to přes ty odkazy a ještě to přelejzá a vypadá to hrozně...
2) jinak musíš tam mít 3 počítadla?
3) běhající text je už dávno "out"
4) datum a čas je zbytečnost
celkově se mi to moc nelíbí...
koumi
Profil
Ondro1112

no, musím uznat že tady kluci maj pravdu ale nic si z toho nedělej....ju?
AAA terorist unit
Profil *
Skratch: zapni si javascript
Anonymní
Profil *
Takže:

1. neviem, preco vas zaujima preco tam mam tri pocitadla, to je moja vec a s designom stranky to nesuvisi, ale pre menejcennych to vysvetlim. Kazde pocitadlo ukazuje inu navstevnost. A ja mam kazde pocitadlo nastavene tak, aby mi pocitalo unikatne IP. A ked mi na koniec tyzdna do mailu vypluju vsetky tri statistiku, tak to hodim do takeho matematickeho programiku, ktory mi vyrata priemer z navstevnosti a zobrazeni. Takto dostanem presny udaj o priemernej navstevnosti mojich stranok.

2. Ja viem, ze beziace texty su uz out, ale na skoro kazdej stranke urcite jeden najdete a ja mam na uvodnej stranke len jeden a nikde inde uz beziaci text nenajdete, takze myslim, ze to je prijatelne.

3. s tou prehladnostou skusim nieco spravit, ale to su estranky, takze asi sa mi toho moc nepodari

4. 3/4 kodu je mojeho! a taktiez 98,5% z clankov, co su tam som pisal ja a okrem tych low-endov som testoval skoro vsetky mobily! A ked som ho nenapisal ja, tak tam mam uvedeny zdroj!!!!!

5. same obrazky preto, lebo som grafik a pouzivanie tabuliek sa mi zda asi tak isto out ako vam marquee!!!

6. datum a cas su len take vylepsenia, ci skvor doplnky, je to prakticke a kazdemu sa to zide

7. povie mi niekto, preco by mal design stranky vypadat realne???

8.přiblblých vychytávek - ktore?

9. Tommy: ta tvoja stranka sa mi moc nezda, zrovnaj si moju s tovojou a potom hovor!

10. MOJA STRANKA NIE JE BLOG, ja som najprv pred asi 2 rokmi na estrankach a ked uz mas 100 prispevkov, tak sa asi ti moc nebude chcet prestahovat ju.

11. MOJA STRANKA NIE JE OKOPIROVANA!!!
Měsíček
Profil
hloupost.
Ondro1112
Profil
Nevím co dole pod patičkou dělaj ty odkazy včetně černého nečitelného textu...
Tie tam musia byt, to neries


hloupost.
????? vies, odpoved hloupost sa na vsetky otazky nehodi, tiez aj len strohe ano/nie sa na vsetky otazky nehodi.
Měsíček
Profil
Reaguji na [Ondro1112]:

- Zdrojový kód

1.) Skripty pro nastavení stránky jako domovské atd .. dej pryč, jako domovskou by si ji musel zvolit asi jen .. doplň si sám.
2.) Máš nějáký důvod psát v XHTML nebo chceš jen machrovat?
3.) Tak tohle lang="sk/cs" neznám.
4.) Proč používáš <marquee> ??
5.) Hraješ si na XHTML, ale <li> neukončuješ, máš k tomu nějáký důvod?
6.) & piš jako entitu.
7.) Používáš identifikátor na stránce klidně i 2x či 3x víš vůbec k čemu je?
8.) Styly se dávají do hlavičky ne do těla.
9.) Proč nemáš styly v externím souboru?
10.) Proč nedáš skripty JS do externího souboru a zbytečně je strkáš do každé stránky?
11.) Plno zbytečných <embed> a jejich prvků.

- Design / Dojem

1.) Skript pro změnu kurzoru dej také pryč zbytečně to ruší a nikdo to nemá rád.
2.) Patička naprosto nečitelná, neumíš snad zvolit nějákou lépe čtivější barvu?
3.) Pozadí menu je jak pěst na oko, nevím co se ti na tom líbí.
4.) Obrázku jak nas*** tvá stránka se i u mého připojení zobrazuje hodně pomalu.
5.) Pozadí obsahu bych dal bílé alespoň se budou lépe vkládat obrázky, které nejsou transparentní.
6.) Blbě udělanej web, protože když vypnu obrázky tak nic nevidím, protože černé písmo na tmavě zelené se prostě číst nedá.
7.) Špatně vyříznuté obrázky.
8.) Toplist je návštěvníkovi k ničemu.
9.) PROČ z nás děláš magory a dáváš nám tam čas, myslíš, že jsme tak blbí a neumíme se podívat dolů do rohu, kde jsme již na to zvyklí?

- Celkové hodnocení

(0 - 10)

- Poznámky

1.) Nauč se používat otazníky a nepiš jako malé mimino. Na otázku se používá jeden otazník, myslím, že se to probírá ve druhé třídě.
2.) Nesnaž se vše odpálkovat a nekřičet na nás (velká a malá písmena mají taky svůj význam).
Ondro1112
Profil
Neviem, ci cierne na bielom v tej paticke je necitatelne a tie odkazy dole necitatelne mozu byt, nedal som to externeho css ani do suboru .js, pretoze to robilo v IE6 sprostosti, na polovicu tvojich otazok som odpovedal v tom prispevku hore. Kedy som neukoncil <li>? V menu? Pozri sa pozornejsie, vsade je <li> ukoncene a pokial je to v obsahu, tak to neukoncil editor a nie ja. Tento styl musi bzt v tele. Viem co je to identifikator a do obsahu ho vlozil editor, v zdrojaku neviem, kde je a ked myslis, ze <div class"overflow"><div class="userarea">, tak to potrebuje editor, vysvetlovat ti to nebudem, nemusim a ani neviem, to proste bez toho nejde, to je ta 1/4 estrankovskeho kodu.
Měsíček
Profil
Tak dávej si pozor co vlastně říkáš, jak se dělá scrollbar vím, ptal jsem se na podobnou věc před 3 měsíci, ale ne na scrollbar, ale na změnu šipečky pomocí JS, na takovou věc se nezmůžeš, aĺe to je jedno, zadalší já HTML vcelku ovládám to co jsem ti řekl je pravda, za to, že tady otravuješ a cokoliv ti kdo připomene se ohradíš tak máš smůlu, jestli chceš třeba potvrdit tu věc s tím li jdi si na Http://validator.webylon.info/ tam si zadej svoji stránku, ta ti toho řekne více. O dalším se nemám co bavit, jestli nechceš rady a myslíš si, že jsme všichni sušší než ty, tak běž hledat jinde.
Měsíček
Profil
a preco sa vlastne s tebou bacim, ked ani nevies ako sa robi scrollbar?

A jestli chceš urážet sežeň si důkazy nevím o tom, že bych něco takového tady prezentoval. Najdi odkaz!
Ondro1112
Profil
Tak za ten scrollbar sry, som to prebehol validatorom a vypisalo mi to asi 10 mojich chyb a ostatne estrankovske a ine zas na menu, ten kod neni moj, a zasahovat donho nemienim.
Skratch
Profil
jrn tak něco nakonec Skratch: zapni si javascript.. to zapnutý mam ale než se mi stránka načte tak to trvá dost dlouho a do tý doby co se to načítá tak se menu zobrazuje dost blbě...
Tommy: ta tvoja stranka sa mi moc nezda, zrovnaj si moju s tovojou a potom hovor!
jasný... ta jeho stránka se mi zdá dost povedená narozdíl od tý tvojí a myslim že ostatním taky
shaggy
Profil
1. neviem, preco vas zaujima preco tam mam tri pocitadla, to je moja vec a s designom stranky to nesuvisi
Neuveríš, ale súvisí. Alebo chceš povedať, že ti tie tri zbytočné počítadlá nezasahujú do dizajnu?

2. Ja viem, ze beziace texty su uz out, ale na skoro kazdej stranke urcite jeden najdete
Na mojich stránkach nič také nenájdeš. Na 99% dobrých stránok nič také nenájdeš. Nájdeš to na všetkých detských stránkach čo sú na estranky.cz, takže hej, drž sa väčšiny

5. same obrazky preto, lebo som grafik a pouzivanie tabuliek sa mi zda asi tak isto out ako vam marquee!!!
Toto ti naozaj nezožeriem, keby si napísal že NIE SI grafik, tak ti to uverím, ale toto nie je stránka, ktorú urobil grafik. Možno niekto, kto by raz v budúcnosti chcel byť grafikom, ale ty naozaj nie si... a tabuľky nie sú out, ale sú určené na tabuľkové dáta. A k marquee som sa vyjadril, deti majú radi veľké obrázky, blikajúce hračky... takže pre ne je to fajn.

6. datum a cas su len take vylepsenia, ci skvor doplnky, je to prakticke a kazdemu sa to zide
Nie, nie sú to vylepšenia, sú to zbytočnosti, nepoznám nikoho, komu by sa to hodilo.

9. Tommy: ta tvoja stranka sa mi moc nezda, zrovnaj si moju s tovojou a potom hovor!
Hodnotíme teba, nie jeho. Ak neunesieš kritiku, tak sem nedávaj stránky hodnotiť!

Pripadám ti moc prísny? Môže byť, ja zvyknem zachovať tón, akým píše pýtajúci (útok na Tommyho). Prirovnám ťa k ľuďom čo sa hlásia do SuperStar - myslia si, že vedia spievať a keď im niekto povie veľmi mierne pravdu (naozaj som bol mierny), tak sa urazia.
Ondro1112
Profil
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0