Autor Zpráva
FRIAN
Profil
Ahoj,
prosím o kritiku k mému portfoliu, bylo stvořeno, aby prezentovalo mou osobu
na internetu, jde mi spíš o to, jestli pohled na něj vyloženě neodpuzuje... ?

Předem díky za vaše názory ;-)

ADRESA WEBU

Ps: odkazy teprve budou zprovozněny...
vitec
Profil
Jenom by mě zajímalo co znamena to pismeno v logu? nějak jsem to nepochopil a vrtá mi to hlavou..
shaggy
Profil
Nič moc. Pozerám sa na 700px stránky a napravo mám asi 900px veľkého bieleho NIČ.
Tlačítka - keďže to máš na ic, tak keď prejdem myšou nad ne, chvílu im trvá, než sa mi zobrazí hover. Čo takto použiť jednoobrázkový hover, je to veľmi jednoduché.
Skratch
Profil
kreative desing -> creative desing :D
jinak by to chtělo hodit na střed no...
a odkazy bych dal spíše textem, takhle nevím co je co...
to je taková práce místo mob. napsat mobil? :)
FRIAN
Profil
Ok, takže:

700px - je to jen malé portfolio, kde bude vystaveno pár referencí, tak proč nedát šanci uživatelům s nízkým rozlišením...
Jinak to teda hodim na střed ;o), u těch malejch tlacitek (referenci) bude takovýto cotojátko, nebo jak se tomu říká...

Dík za kritiku !! ;)
vertigo4
Profil
FRIAN
je to trochu naokraj, ale: tvoje ceny, kde máš například Statická prezentace: od 3000,- Kč , tak mi to přijde divné... většinou se píše do XXXX,-Kč, protože takhle je to dosti zavádějící
Nox
Profil
vertigo4
Já jsem nikdy "do" neviděl, naopak jen "od"
A navíc - ceníky pro weby jsou podle mě skoro vždycky zavádějící, protože cena by měla být stanovená na míru konkrétního projektu
Spíš mě přijde, že dotyčný ještě nedělal e-shop, když je levnější než obyčejný www (spíš jsem viděl tak 4x dražší)
vertigo4
Profil
Nox
tak dobře ,,od", ale myslím, že když napíše ,,do" tak to více zapůsobí na lidi, protože mají nějaký limit, kdežto když si napíšu od 2999,-Kč tak to může být i 8000,- ... s tím eshopem mě to taky zarazilo... navíc když tam má dynamické stránky dražší a přitom eshopy bývají skoro vždy dynamické... :D
FRIAN
Profil
Na e-shop a jiné aplikace psané v php, javascript, ajax mám lidi..
Jinak s tou cenou e-shopu - většina lidí nechce nějak neobvyklý shop, udělá se pár šablon a akorát se mění grafika...

Dík za názory.

Ps: s tím do máš celkem pravdu, myslím, že si tak lze získat důvěru, ale je to na dlouhou debatu...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0