Autor Zpráva
amorekj
Profil
Dobrý den,
už jsem sem jednou tento odkaz dával, ale něco jsem si opravil.. A abyste věděli
co jsem všechno opravoval tak:

1. Menu
2. Nadpisy - nejsou tučně
3. Patičku
4. Odkazy - jsou modré a po přejetí myši růžové
5. Ještě nad hlavičkou - zarovnal do leva..

Pracuje se na:

1. Zmenšení divů
2. Dávání v CSS souboru do zápisů např.= font: bold 13px Tahoma
3. Mazání   kde jsou zbytečné..
4. ...

Adresa webu:
http://amorekj.profitux.cz

Děkuji za všechnu kritiku co bude dávat smysl.. Hlavně ji hodně upřesňujte, aby
mě to rychle došlo co máte na mysli..
Nox
Profil
Zdravim
13px převeď na procenta, zmenši počet divů

A jinak bych byl pro víc než "trochu opravy," ale to už jsem zmiňoval ve svém předchozím příspěvku
amorekj
Profil
U mě znamená trochu opravy klidně hodně opravy - jsem nevěděl co napsat.. ale zajímalo by mě v čem se ti zdá že mám web nepřehledný, jak si mi to psal minule..

EDIT.: Taky by mě zajímalo jak se jednoduše převádí z px na %, nebo to je jen o zkoušení???
Nox
Profil
Nevím přesně, jak bych to popsal, asi celkově designem, chybí mě ty paddingy, u blogu celou pravou polovinu zabírá menu, vlevo je málo kontrastní písmo

Ono platí to nejen o obrazech a plakátech, ale i webu - zapomněl jsem přesně ten termín,
ale je to o tom, že v momentu, kdy se začne návštěvník na objekt dívat, měl by být veden
grafikou postupně od důležitých prvků k míň a míň důležitým, z tohoto hlediska si myslím,
že to má určitě prostor ke zlepšení

Edit: jakože vzorech nevím, prostě to zkus, bude to max. minuta práce;)
Ghosting
Profil
no nevím nevím, ale přidávání odkazů na stránky s parametrem nofollow je asi platný jako mrtvýmu mašle.


Chyba:
Je mi 13 a bydlím v Horním Holetíně._Také si zajdu s kámošema zaplavat, zabruslit a nebo se jezdím projet na své krosové motorce (125ccm)..
amorekj
Profil
Ghosting
Asi máš pravdu - proto jsem ten parametr vymazal.. :-)
Ghosting
Profil
<ot>amorekj-u nevyznáš se ve formech?, potřeboval bych píchnout, nevím si rady </ot>
TEST Tato IP adresa = 62.245.122.190 se dopustila falšování admina a asi je na tom hodně spatně.. Tak si na ní dávejte pozor... ADMINA poznáte že má ve svých udajech napsaný IP adresa: naznámá
Nechápu, co to má znametnat? Proč nepřevedeš html tagy na entity?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0