Autor Zpráva
meca
Profil
Zdravim přátelé,

tak se tu po roce a kousku vytasuji s hodnocením mého Elektrusíku... Co na něj říkáte nyní?

PS: Kdo by měl zájem, rád si zaspolupracuji... ;)
Nox
Profil
Chtělo by to na úvodní straně nějaký přesnější popis, kde to vlastně člověk je a k čemu web slouží
Graficky je to snad až příliš jednoduché
Kód by mohl být pro tvé vlastní dobro trochu přehlednější
Ghosting
Profil

- háček nad z a s zcela chybí? Nebo je to záměr? Bije mi to dost do očí.

To je asi tak vše co bych vytkl, jinak průměrný web, graficky chudší, možná by na tom chtělo zapracovat, ale účel to splňuje, i když i při hledání výrazu mp3 nic nenajdu.
Možná ještě dodatek k iconce. Proč mi server vyhodí hlášku 404 když ji chci zobrazit?
Shadowwolf
Profil
Jako projekt je to moc pěkné a to porovnání cen u jednotlivých e-shopů vypadá jako velice prospěšný nástroj. Jen bych to mohl mít trochu větší ... jaksi kliedně přes celou obrazovku. Grafika je opravdu minimalistická, ale není to na škodu a pokud je to funkční tak nemám problém. Už u seznamu jednotlivých položek v kategorii by mohlo být něco jako krátký popis ...

GOOD LUCK
djlj
Profil
http://www.elektrus.cz/o/spoluprace: Odkazy za oplátku
Tam asi má být buď „Odkazy za oplatku“ nebo „Odkazy na oplátku“.

A ten popisek „Nejuzsi web o elektronice!“ jsem nepochopil.
meca
Profil
Juj - ten podtitulek byl jen pracovní verze a já na něj úplně zapomněl :D Tam dám něco příhodnějšího..

Shadowwolf
jj, o popisu sem pemýšlel, schválně to vyzkouším...

djlj
Jo: „Odkazy za oplatku“ .. dík..

Ghosting
A co si hledal při vyhledávání "mp3"?

Na ikonu sem zapomněl, dik moc...
Ghosting
Profil
Taky Vám ted nejdou ty stránky?
"Firefox nemůže navázat spojení se serverem www.elektrus.cz.";
Skratch
Profil
asi protže tam máš za tim uvozovnku " mě to jde normálně
Ghosting
Profil
uz to facha pred chvili mi to neslo, nevim proc.
meca
Profil
Ghosting
Tak tak... A já s tim nic nedělal, to "samo" ;)
Mistr
Profil
meca
(1) Nepěkně rozostřená fotografie na stránce Smarton SM DV11.
(2) V hlavičce vpravo si oprav na .
(3) Ve stránce Soutěž o 5 000kč! píšeš (krom jiného) Proč mluvím o soutěži již nyní? Mluvíš? Já nic neslyšel. Maximálně tak jsem o tom četl.
(4) http://www.elektrus.cz/lg-42pm3mv - to je popisek jak víno... Podle toho bych si to hned koupil
(5) Otevřel jsem si stránku Bezdrátové telefony. Řazeno je podle nejoblíbenějších. Budiž. Zvolím řadit podle nejnižší ceny a je seřazeno. Klepnu na nejlevnější výrobek, tedy na Sencor STC 98. Otevře se mi stránka Sencor STC 98. Prohlédnu si ji, nevyhovuje mi. Dám v prohlížeči krok zpět a jsem zmaten! Ač jsou stránky stále řazeny podle nejnižší ceny (vždyť je to uvedeno v rámečku Řadit podle), je první položkou jakýsi Panasonic KX-TCD280FXF za 2004 Kč. A pod ním jsou i daleko levnější. Tak to se mi vůbec nelíbí.
(6) Graficky se mi to zdá chudé. Nezajímavé. Vím, snadno se mi to píše, hůřeji tvoří, ale chybí mi u toho nějaká jiskra, něco, co by se mi vrylo do paměti. Tohle je celé takové bledé, nevýrazné.
(7) Za slůvko "Vyhledávání" v hlavičce bych doplnil dvojtečku. Stávající podoba může vést k doměnce, že se jedná o tlačítko, na něž je třeba klepnout a uživatel se dostane k vyhledávání.
meca
Profil
Mistr
Děkuji za připomínky... Zvlášt ta pětka mi trhá srdce :-/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0