Autor Zpráva
Cup
Dobrý den, ohodnotte prosím stránku ... jen bych rád vedel co na to reknou znalci ...
Na obsah prosím nehleďte ... jeste tam nani moc ůdaů tak to vypadá prázdně ... v pravo bude reklama http://www.pivnikomando.ic.cz
dekuji Cup

----
Editace Str4wberrym: úprava nadpisu
Měsíček
Reaguji na Cupa:

Sice nejsem znalec, ale pár připomínek bych měl.

1.) Patička, zbytečně odflinknutá narozdíl od pěkné hlavičky.
2.) Když píšeš v HTML pročpak je tam tohle xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"?
3.) Pročpak tohle link="#969696" vlink="#c4c4c4" alink="#c4c4c4" ? CSS přeci znáš ne?
4.) Pročpak používáš NET zápis když píšeš v HTML?
5.) Znak & piš pomocí entity jinak mohou nastat problémy.
6.) Neukončil jsi na webu značku <b>
7.) Pročpak necháváš prázdné alt=""?
8.) - // - title=""?

Jinak je to vcelku pěkná stránka po straně grafiky, jen tak dál :)
DJ Miky
Při pohledu na adresu, logo a menu mi není absolutně jasné, kde to jsem. Pod vším bych si představoval něco úplně jiného.
Cup
Měsíček
3) tim alink vlink a link ... recim to ze v internet exploreru se mi odkazy(obrázky) ukazuji v zakladnich barvach ... a nehledi na to ze jak mam nastaveny textovy odkazy, asi chapes co myslim .. nevedel sem jak to vyresit, a toto mi funguje .. tak to tak mam ...
4.) s tim net zapisem mas pravdu .. je to takvoa spatlanina ... pomahal sem si s knizkou pro xhtml ... tam to bylo a kdyz sem to vcera ukazal validatoru tak to tam bylo no ... to planuju jeste poupravit ... ale musim si neco precist o xhtml, a o doctype ... abych vedel co a kde pisu
5) o tom vim, myslel sem ze to tak mam vsude ... budu to jeste muset projit :)
6) najdu a spravím
7) nevsiml sem si ... spravím
8) taktéž

díky
DJ Miky
no stranka byla urcena jen pro to aby se tam davali fotky z narozenin a nic vic .. postupne se to pretvari az sem se dostal sem ... a jako mas pravdu, ja bych taky nevedel kde sem ... ale v pripade ze je stranka urcena tem par desitkam lidi co na ni kouknou ... a vo o co de ... a ne siroke verejnosti tak bych to moc neresil .. nebo spis nevim co tam mám dat ...
Díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0