Autor Zpráva
Strelicak
Profil *
www.futsal.strelice.cz
prosím o názory na tyto stránky :-) , hlavně mě zajímá jestli jsou přehledné a neztracíte se v nich


----
Editace Mistrem: Oprava titulku.
Mistr
Profil
Strelicak
(1) V MSIE 6 jsou stránky posunuté (nejsou vycentrované), ač bílý rámeček vycentrovaný je.
(2) Chybí klikací logo, resp. udělal bych ho z loga klubu, nikoliv z nápisu FC AB Střelice.
(3) Oprav si "IČO" na dnes platné .
(4) Musí tam být ten běžící text?
(5) Proč je ve stránce http://futsal.strelice.cz/kontakty/ tolik druhů písma?
(6) Dávat na web obrázek ve formátu BMP je čuňárna.
(7) Centrovat lze pomocí CSS. Není třeba text doprostřed odsunovat mezerníkem.
Miloš
Profil
„Zas jedna neučesaná“, neboli zase jedna stránka s jezdícím fujtajblem.
Cílem jezdících textů je jistě chvályhodná snaha upoutat pozornost.
Problémem jezdících textů je, že pozornost upoutají natolik, že se těžko návštěvník soustředí na zbytek stránky. Jezdící fujtajbly na sebe totiž pozornost neustále strhávají.
Autory stránek s jezdícímy texty (a pohyblivými ohavnostmi vesměs, viz lascivně se kroutící ) by meli střílet; snad to za mě udělá někdo ze střelic ;-)

Proč je tam anketa? Hádám proto, že jsi na amatérských webech často ankety viděl, a tak si myslíš, že by měly ankety na stránkách být. Já si to nemyslím – budeš výsledky ankety nějak vyhodnocovat? Vyvodíš z nich nějaké závěry? Hádám že asi ne, takže proč potom anketa?
To samé s počítadlem – tebe samozřejmě počet přístupů zajímá, ale návštěvníky povětšinou nee. A statistiky se dají sledovat i bez toho, aby byl na stránkách blůbordí (či jiný) nesmysl.

U vyhledávání postrádám nějaký submit

Kód (namátkou, nejde o podrobný rozbor):
— Na seznamy (například Celkové pořadí) použij číslovaný seznam ol-li.
— <p><strong></strong></p> – toto je k čemu?
<b><h3>NEHRAJÍCÍ HRÁĆI:</h3></b> ale fuj, blok v řádkovém elementu? Správně je to obráceně.
Strelicak
Profil *
sry su uplej zacatecnik takze delam co muzu a co kde okoukam ....ale dika za pripominky :-) snad se poucim
Strelicak
Profil *
Cílem jezdících textů je jistě chvályhodná snaha upoutat pozornost
u jezdiciho textu jde samozrejme upoutat.....ale v mojem připadě hráče že je trenal....bohužel červenej jezdící text je nejučinější :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0