Autor Zpráva
bj
Profil *
Dobrý den,
prosím o Váš názor na tento web. Rád bych znal názor na design a hlovně použitelnost.

http://www.ub-art.co.uk

S pozdravem Vláďa
koumi
Profil
zdrvim, Vláďo....

no, začnu takhle:

1.)a:hover u horniho menu je moc vyraznej tj. mění se do moc ostré zelené (klidně bych dal jen o vlásek jiný odstín, než je u a:linku, jen aby člověk věděl, že přejíždí po odkazu...

2.)Když chceš, aby pokaždé, když klikneš na odkaz se změnil obrázek a prakticky celá stránka, budiž...ale na mě to působí "negativně"

3.)(souvisí s předchozím)......a když už, tak bych aspoň nechal stejně vycentrováné texty.....v Home to máš v jednom sloupečku vlevo ale v ostatnich se ti text roztahne pres celou šířku stránky

4.)trošku bych obohatil hlavičku....nebo aspoň zvětši to logo

jinak, když doděláš tyto nedostatky (psal jsem pouze to, co mě první napadlo)+ještě něco, co tu napíšou ostatní......budou to vcelku hezké stránky :)....hlavu vzůru, začátek není zas tak špatný
koumi
Profil
....PS: myslím tím začátek stránky, ne jako že ty jseš nějaký začátečník....já se tomu taky nevěnuju zas tak dlouho
Miloš
Profil
Nevypadá to tak zle, jak se z následující kritiky bude zdát ;-)

Maličká písmenka se špatně čtou.
Na námitku, že si je mohu zvětšit:
a) Proč to mám dělat? Proč mi to neusnadníš hned v začátku? Takovéhle prcky bude zvtšovat nemalé procnto návštěvníků
b) V IE6 to ani zvětšit nepůjde (font-size je v px, pt nebo v něčem podobném)

Hover efekt menu je ošklivý – velký necitlivý kontrast.
Hover ostatních odkazů není žádný, což je škoda; aspoň trošičku.

Trochu více sémantického myšlení – text máš sice v <p>odstavcích</p>, ale nadpisy mají také svoje značky (h1-h6). Zbačka <b> není pro nadpis vhodná, protože:
a) to je značka pro tlusté písmo (sémantický význam)
b) je to řádkový element (samo <b> patří do nějakého <p> a podobně)
Tyto „nadpisy“ pak máš stejně daleko od předchozího jako od následujícího textu. Protože logicky patří k textu následujícímu, zvětšil bych mezeru nahoře (margin-top), nebo zmenšil tu dole.

Tabulky v kódu (koukal jsem u první stránky) jsou nesmysl, nemáš v nich tabulková data. CSS má dost prostředků na pozicování.

Odlišování jednotlivých stránek se mi v tomto provedení nelíbí; především oranžová a nodrá stránka.
shaggy
Profil
Pekné :-)
Nedával si to hodnotiť aj pred desiatimi rokmi?

Pretože tak nádherná old-school nemoderná grafika, tabuľkový layout a amatérska grafika sa nevidí pri "art" stránkach každý deň ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0