Autor Zpráva
Ondřej Fejtek
Profil
Tak nějak z nudy jsem vytvořil jiný design pro blog (nejsem grafik).
Co vy na to. <a href="http://www.blog.ondrejfejtek.info" target="_blank" rel="nofollow">www.blog.ondrejfejtek.info
Miloš
Profil
Je to „optimalizované“ pro šířku okna ca 1000px;, což znamená, že se to v širším okně ošklivě roztahuje a – naopak – v okně užším leze přes sebe, respektive v okně ještě užším pravý sloupec spadne dolů (zjevně float).

Barva odkazů má mizerný kontrast – až k nečitelnosti.

Nekoukal jsem, jaký definuješ font, ale Opeře se nelíbí a písmena s diakritikou substituuje velice nehezky.
Krom toho jsou písmenka malá a protože v px nebo pt (či něčem podobném), v IE je nezvětšíš.

Portfolio vypadá jako úplně jiný web.
Railbot
Profil
Ta "srna" v hlavičce by měla být lépe oříznutá, je hranatá jak z dětských vystřihovánek.

Odkazový hurikán v patičce je ošklivý. Kdyby to mělo alespoň nějakou formu. Stejně tak barva dvou odkazů nad nimi, není to k přečtení. Ta defaultní barva odkazl je vážně nic moc.
Ondřej Fejtek
Profil
Ok díky. Písmo změním

Portfolio vypadá jako úplně jiný web.
To je jiný web.
Miloš
Profil
Aha, ale když je to jiný web, pak mě zase mate jeho umístění mezi ostatními odkazy.
Měsíček
Profil
Reaguji na Ondřeje:

1.) Tlačítko "Hledej" udělej trochu menší ať je stejně vysoké jako input před ním.
2.) Ten mladej jelen či co to je :) by mohl být lépe vyřešen černá se mi moc na to nezdá.
3.) Trošku marginu, odsazení nadpisů od obyčejného textu by neuškodilo je to moc nalepené.
4.) V patičce je vše takové "narvané" trochu bych ji zvětšil.
5.) Vyplň si alt="". (máš ho tam párkrát prázdný).
6.) Styly bych dal do samostatného souboru (tahle stránka by se dala udělat i bez podmíněných komentářů).
7.) Jaký pak máš důvod pro psaní v X HTML? :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0