Autor Zpráva
pantondavo
Díky za všechny budujcí nápady a podněty na tento grafický návrh. Hodnoťte celkový dojem, hlavičku, menu... Texty jsou zatím náhradní, patička taky ;) Cílem bylo vytvořit decentní, "jednoduchý" web, žádné 2.0, takže berte na vědomí ;)

Do toho!

----
Editace Mistrem: Úprava titulku.
Mistr
pantondavo
(1) Svislé úzké modré linky na okrajích hlavní části webu bych zarovnal s okrajem proužku menu.
(2) Je třeba mít novinky udávané časem, a to dokonce až na minuty?
(3) Vpravo od textu bude volná plocha?
(4) Proč je text v hlavním sloupci zarovnán doprava, v levém - uzounkém - zarovnán do bloku?
pantondavo
Mistr
(1) můžu zkusit - díky;)
(2) texty pouze na doplnění plochy a pro představu, nejdená se o texty, který tam opravdu budou
(3) textu bude více, bude větším fontem...upravím - díky
(4) Zkrátka u těch novinek v svislém menu to působé dojmem blokovosti vzhledem k "fotce" což se mi líbí:)

Díky
Mistr
pantondavo
(2) texty pouze na doplnění plochy a pro představu, nejdená se o texty, který tam opravdu budou
To jsem četl. Ovšem předpokládal jsem, že se jedná o text "Spuštění nového webu Dnes jsme pro vás spustili (...)" Tedy nikoliv formátu data a času.
pantondavo
Mistr
(2) Smyšlené texty jsou všechny kromě horního menu - to je opravdové, od Matela :)
pantondavo
co tato varianta?
Měsíček
to už je lepší ;)
pantondavo
a co teprve toto?
Měsíček
kdyby jsi něják vylepšil ten pitomej hover tak by bylo to druhé třetí lepší ;)
pantondavo
hover je co? takove ten *JOKINGLY*
pantondavo
co je hover už vim a zakázka je úspěšně dokončena. Pánové Vám děkuji, podněty byli uplatněny a pochváleny;) Pěkný zbytek víkendu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0