Autor Zpráva
Skratch
Dobrý večer, prosím vás o hodnocení vzhledu, který najdete na stránce skratch.yc.cz/jobs/wolfweb/
Díky moc
Měsíček
Jen tak, abych zase poučoval :D .. víš, že u tagu <textarea> je atribut cols a rows povinný?
Skratch
jj právě asi před 2 minutama sem si to zkontroloval a opravil :D (předtim sem to nevěděl)
KGW
Je to nějaké nedodělané. V IE6 se text lepí na okraj a menu při najetí škube. Písmo v px. Kromě rows a cols validní. Při zoom v FF se menu chová taktéž divně.
Skratch
KGW
už by mělo být všechno z toho, cos napsal, vyřešené, až na to že jsem písmo neměl v px, nenastavoval sem velikost písma vůbec. Radši jsem ho ale dal na 1em.
Harwen
Černý text v patičce není vidět.
Formulář me přijde trošičku překombinovaný.
Celkově mě to na mě působí nepřijemným pocitem...
Skratch
Harwen
tak černou jsem přehodil na bílou
no snažil jsem se... ale nevím co myslíš tím překombinovaný
to je ovšem škoda, doufám že vás takových není moc ;)
shaggy
Ide o stránku pre webdizajnérske štúdio? Lebo ak áno, tak je to hnus a ak takéto niečo urobí webdizajnérske štúdio, malo by to byť trestné. Ak nie, tak je to iba hnus :D
To pozadie mi pripomína pattern, čo sa používal v starých windowsoch ako pozadie pracovnej plochy, hnusné farby... proste hrôza.
Nox
Po stránce kódu je to ok,
ale souhlasím, že po vizuální stránce je to dost bída, celkově, plus výběr barev (modrých) je dost špatný
Harwen
Skratch
Překombinované myslím to, že to vypadá jako by jsi se se naučil obarvit formulář a teď se tím děsně chlubíš...
A tak působěj celý stránky. Moc dětsky.
Upřímně ve webdesginu je celkem konkurence a s tímhle neprorazíš ;)

Tohle http://skratch.yc.cz/ vypadá mnohem líp :-)
Skratch
tak asi se to rozhodnu předělat :) a myslíte že to bude lepší když pozměním barvy a pozadí? Nebo bych to radši měl změnit celý?
Jinak díky za rady ;)
Nox
Skratch
Byl bych pro radikální řez - sám je provádím často a v podstatě vždy se mi to vyplatilo
Skratch
Byl bych pro radikální řez
a to je? nevím co myslíš jestli předělat celé nebo jen barvy ;)
jo jinak... na to že vypadají stránky moc dětsky jsem zezačátku nepřišel (jsem totiž dítě :o)) ale když už jsi to řekl tak jsem se zamyslel a asi to tak opravdu vypadá :)) takže to nějak chci předělat
ještě k formuláři... ten obarvovat neumím (dělal jsem to poprvé) ale snažil jsem se... nejspíš to ale hodím na normál akorát obarvím pozadí
Skratch
tak jsem se pustil do předělávání barev... ale to logo... to je taky špatné? mě se docela líbí ale možná zas bude dětské tak poraďte díky ;)
RockFire
Tak jsme ten design se Skratchem ještě předělali... Najdete ho tady.
shaggy
OMG, webdizajnéri, vzdajte to! Toto je fakt amatérčina.

Nikto vám nebráni robiť stránky, ale keď sa chcete hrať na "Volfweb webdesign", tak aspoň poriadne, nemáte trošku súdnosti v sebe?
Měsíček
Odpovídám [ RockFireovi ]:

Mě se osobně líbí více ten úplně první "design", jinak zkuste to spíše bez grafiky mnohdy jsou weby bez grafiky hezčí než přeplácané s nepěknou grafikou tady se to k tomu blíží, například nedořešené gradienty ..
Skratch
tak aspoň poriadne, nemáte trošku súdnosti v sebe?
no víš... my se snažíme, jestli to není pěkný tak sry že sme takoví amatéři ;)
jinak zkuste to spíše bez grafiky
taky mě to napadlo, dát tam toho míň, tak to skusíme ještě nějak předělat :)
shaggy
Skratch
vidím, že veľa detí ma tu nechápe (ty, měsíček...). Ja by som veľmi rád ohodnotil peknú stránku niekoho, kto iba začína. Aj by som mu napísal, kde má chyby, čo je na nej zlé, ale aj čo je na nej dobré.
Nebudem však taký zhovievavý k niekomu, kto si myslí, že má na to, aby ponúkal iným ľuďom webdizajn ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: