Autor Zpráva
Meldo
Profil
www.all4home.sk a www.domaz.sk

domna...:-)
vertigo4
Profil
v jednoduchost je síla... vcelku je to dobre...možná bych zvětšil písmo
shaggy
Profil
v jednoduchost je síla
naprosto súhlasím, tak - prečo používať flash?
Stránky sú s prevažnej časti v html, menu je v html, nevidím tam žiadne super efekty, ktoré by vyžadovali flash. Človek, ktorý nemá nainštalovaný flash player (ako napr. ja v škole a to máme predmety venované tvorbe stránok), prípadne v práci - človek si chce pozrieť katalóg toho, čo si kúpi domov... ale zamestnávateľ nenainštaloval flash a zamestnanec nemá potrebné povolenia. Nie je to škoda, prísť o takéto precento potencionálnych zákazníkov?

Inak je to celkom fajn
Meldo
Profil
shaggy
Tak ako spravit taku galeriu ked nie flash? Skusal som AJAX ale nebolo to, to "prave orechove".

Ale inak si myslim, ze clovek ktory si to pojde kupit bude mat flash player. Jednak preto, ze flash nema uz naozaj malokto a potencionalny zakaznici niesu urcite studenti v skole ani stredna vrstva :-)
shaggy
Profil
No, ok - neviem aký tovar tam je. A aby si sa nečudoval, aj študenti v škole sú na tom celkom dobre :-D
A inak, ak myslíš náhradu - tak klasické html obrázky, myslím že ten prechod tam nie je vôbec potrebný.
Meldo
Profil
shaggy
No prave ale takyto nejaky prechod, (efekt) vyzadoval klient. Povedal by som, ze to bolo klucove pre celu stranku.

OT: k tomu tovaru, napriklad cena jedneho kresla je 160 000 sk :-), stolicka za 25 000sk a pod na to ma skutocne malokto...su to zvacsa talianske navrharske znacky...
Nox
Profil
Meldo
V pohodě zvládne javascript (ten taky nemají všici zaplý, ale procento je určitě vyšší)

Ale graficky se mi líbí

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0