Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Cabsek lidicky,
chtel bych abyjste mi zkritizovali web ktery delam. Docela by mi to hodne reklo o tech strankach.
THX

ddmmikulov.cz

Jo a sry ze nepouzivam diakritiku a interpunkci ;)
Wertrik
Profil *
Jaj(zapomel jsem se podepsat), jeste kdyz to sem pisu, zajmali by me taky nazory na moje osobni site
adamek.hruza.name
Cifro
Profil
Ten web Dům detí a mládeže môže byť. Len by som sa pokusil viac zjemniť tie okrúhle rohy na grafike. Sú dosť kostrbaté.

Mňa by skôr zaujímalo aký redakčný systém používaš.
La_ToRaNTe
Profil
Dům mládeže:
- dej pryč ten javascript z menu
- barvy sou dobrý, možná bych jen t oranžovou změnil na tu hezkou modrou jak máš u toho loginu :)

Jinak k tomu asi nic nemám
Wertrik
Profil *
Grafika : velky grafik moc nejsem delam v gimpu( ne ze by to byl spatny probram to vubec ne, ale ja mam tak olsove ruky ;) )
Javascript : nechapu proc, a taky jak potom by frcely ty krouzky?!?(Tak jsem se s tim drbal ;( )
Redakční systém : ten sem udelal sam, zadne velke slozitosti(az na ty krouzky to je docela drina).

A ty moje osobni stranky?
Wertrik
Profil *
Proc ja jsem tak zapometlivy? Mrknete, pls, na ty moje osobni stranky a podivajete se uplne dolu jestli tam mate counter( mam registrovany u counter.cnw.cz ) - me to tam totiz nezobrazi vubec zadny obrazek jen ramecek jako kdyby byla spratna adresa. A kdyz sem se dival v arbeitu na to tak tam byl.
Tak se pls mrknete jestli to blbne me nebo spadl counter-server.
Rekl bych ze spadl server protoze kdyz zadam primo adresu counter.cnw.cz tak mi to hodi ze neexistuje, ale opet kdyz se na to podivam v arbeitu tak to bezi.
Glacier
Profil
-počítadlo tam je.
-Ty dekorace title jsou dost hrozny, to odstraň
-to zarovnání stránky doprava je nepříjemný a špatně se v tom orientuje, zkus design vodorovně převrátit, nebo jen posunot k levému okraji nebo doprostřed.
-Chtělo by to hezčí a pestřejší hlavičku a ne jen ošklivě dekorovanej text jako je v title
-vzhledem k tomu že používáš redakční systém tak s tím asi nic neuděláš, ale ten kód by mohl mít několikrát menší velikost kdybys dal css do externího souboru a tabulkovej design nahradil divama ale to spíš tak do budoucna.
-jinak se mi design líbí, je určitě zajímavej, ale věci uvedené výše to kazí
Wertrik
Profil *
4 Glacier:
kdybych to zarovnal na stred nebo doprava tak by to neylo zajimave ;)
Alespon si lidi rozsiri orientacny nesmysl.
Ta hlavicka neni dodelana ( ošklivě dekorovanej text ), protoze nevim co tam mam dat, tak tam je alespon to.
CSS mam v externim souboru, nejspis myslis ty divy na zacatku ? To mi z casti generuje php.
A davat to do divu, nevim napadlo me to, ale jsem "old school" tak radsi delam v tabulkach - vim ze se blbbe nacitaji (snazim se to redukovat), ale jak rikas do budoucna to urcite zkusim a uvidim jak to pofrci..

zatim THX

a nevite nekdo proc se mi zniceho nic prestal objevovat obrazek pocitadla ? zajmave je, ze mi to hlasi IE i FireFox, vubec nenajdou server counter.cnw.cz . Ze by vir?!?
marfig
Profil
K osobnim strankam:
- doleva resp, prevratit... nepovazuji se za konzervu, ale nechtej aby se uzivatel prizpusobil, to radeji pujde jinde
- mozna by jste mel zapracovat na pravidlech pravopisu, neni duvod psat bez hacku, celkem blbe se to cte
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0