Autor Zpráva
Salab
Profil *
Prosím, napiš mi jestli web obsahuje "nějakou pěst na oko" nebo nehezkou část.

edge-tuning.net

Gekon: Úprava odkazu
Měsíček
Profil
Pěkné :) patička by nebyla?
Gekon
Profil
Rozhodně bych v menu ocenil bezpatkové písmo a posunul ho pod logo, takhle mi chvilku trvalo, než jsem si ho všiml.
Zdroják je jeden velký děsuplný běs - tabulky? Tfujky. Nastuduj si něco o tazích <div>, <span> a CSS. Nechápu, jak jsi to mohl dělat v tabulkách - grafika celkem obstojná, ale při použití výše zmíněných tagů bys na tom strávil tak o půlku času méně.
Mistr
Profil
Salab
(1) Máš, koukám, bohaté komentáře, co? Viz http://www.edge-tuning.net/galerie/displayimage.php?album=32&pos=13
(2) Chybí klikací logo.
(3) Reklama vlevo je čuňárna.
Salab
Profil *
Mistr
K čemu klikací logo ?
Měsíček
Profil
Klikací logo je dobré pro ty, kteří se potřebují okamžitě přemístit na index, je to zaprvé jednodušší a za druhé praktičtější než hledat "Domů" někde v menu, doporučuji, aby jsi ho dodělal :)

+

Máš na stránce mnoho chyb, zkus si projít svou stránku validátorem ( Http://validator.webylon.info/ ) a zkus si je postupně opravit.
shaggy
Profil
Salab
Gratulujem, doviedol si obrázkové menu do iných rozmerov.

Ja obrázkové menu používam, keď chcem použiť nejaký netradičný font. Alebo keď sa bojím, že by písmo bez anti-aliasu vyzeralo zle. Ale teraz som chvílu rozmýšlal nad tým, prečo mi môj zapnutý "Clear type" neurobil pekne vyhľadené písmo v menu... a potom som pochopil - to sú obrázky a text je bez anti-aliasu.
Tak odkáž grafikovi, že toto je jedna zo základných vecí, keď robí takéto menu.

A tiež by to chcelo používať menej farieb v texte, videl som tam hnedé odkazy, žlté dátumy a červený nadpis spolu s bielym textom, to je fakt dosť silné kafe aj na mňa.
sanka
Profil *
jseš fakt hustej týpek Honzo.
Venca V
Profil
Bacha, po příchodu na stránky mi začal houkat antivir a našel tam trojskýho koně...
Hitman
Profil
Venca V
Stalo se to i mě.

Salab
(1)Chybí patička.
(2)Chybí klikací logo.
(3)Zkus to bez tabulek, jak psal Gekon.
Gekon
Profil
Paráda, 9 měsíců staré vlákno. Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0