Autor Zpráva
FRIAN
Profil
Zdravím,
prosím toho kdo má čas a chuť, jestli by se neregnul a vyzkoušel to, upozornil na případnou chybu. Jestli se tu někdo takový najde, můžeme se dohodnout na určitých výhodách po rozjetí systému....

URL: w3surf.cz

Mějte se, FRIAN.
Skratch
Profil
měl si vytvořit nějakýho testa a hodit ho sem, aby se každej nemusel regovat
Skratch
Profil
po registraci - Registrace probÄ›hla ĂşspěšnÄ›. PotvrzenĂ­ registrace vám bylo posláno na e-mail. chtělo by to češtinu
občas ti tam chybí pár písmenek nebo je máš přehozené -např. azadáno jméno nebo heslo., eznámý nick.
email mi to jaksi nezaslalo, takže se nemůžu přihlásit
registrace proběhla úspěšně ikdyž jsem zadal heslo jiné než potvrzovací heslo
RaDeoon
Profil
No po přečtení indexu a registrace jsem vůbec nepochopil o co jde. Možná trošku popsat jakou metodou zvýšíte návštěvnost. Regnul jsem se. Je tam taky pár překlepů: Neváhejte a ještě› dnes se zareg...

Taky by bylo možná lepší doplnit ńějaké pozadí místo té bílé... Prostě pozadí za stránkou. Zvýraznit kontrast, alespon mě se to celkem špatně čte. Taky mi přijde divný ten sněhulák. Z něj alespon udělej maskota aby každej věděl proč tam je :) ...

Měj se, RaDeoon
FRIAN
Profil
Díky, s těma mailama jsem měl menší problém, měl by jsem to předělat, jinak texty tam budu z větší části měnit, inspiroval jsem se u websurf.cz a jemu se to nelíbilo :D každopádně moc vám díky za připomínky, to kódování ještě nějak vyyladím ;o)
kvok
Profil *
Tak moc nedokončených sekcí může odradit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0