Autor Zpráva
IkE
Profil *
Hoj. Zacal jsem s desingovanim webovek nasi skoly, mam hotovy koncept (funkcni). Postavene to je na RS Joomla (prani admina)

http://ike.thez.info/swc/swc.html

Je to jen jedna vygenerovana stranka. Chtel bych se zeptat jak to zmenit, aby to vypadalo o neco oficialneji a ne tak prilis detsky :) Trochu jsem to prehnal no. Bylo mi doporuceno zesedit pozadi, mozna zmirnim barvy na nejake pastelove. Melo by to behat vsude ok, jen mam pocit, ze jsem zapomnel opravit pro nektery prohlizec nadpisy v menu (jen ze mely paddin-bottom zbytecne navic). Melo by to byt 99%% validni, lze nejak jinak udelat klikaci logo? v liste v logu budou pozdeji odkazy a logo se asi zmeni.

Dekuji za napady/kritiku, ocenim hlavne napady a ne kritiku :) berte to jako web pro ZS, tedy ne nic moc dospeleho, ale tak, aby se to libilo vsem.

Dekuji
KGW
Profil
1) Pozadi bych nedával tak křiklavý
2) Při zvětšování písma v IE6 se něco zvětšuje, něco ne
3) Validní to určitě není do elementu <a> se blokový element <div> nestrká
IkE
Profil *
1) to jsem psal, ze bych pripadne dal neco do pastelovych barev, zitra predelam
2) jj to vim, jsem byl liny zkousem em nebo procenta, tak jsem nahazel pixly
3) hm to si umim taky precist, moje otazka byla, jak to vyresit, nebo jestli mam nechat jednu chybu. asi ji necham, pres span nemuzu, pak bude listovy menu v logu.

jeste nejaka kritika? to se mi to tak povedlo, ze nikdo nema slov, nebo jak? :)

nevim, to pozadi mi neprijde tak kriklavy, leda ze by to bylo monitorem. me to prijde barevnejsi, ale snesitelny a pekny. no zitra na to mrknu i jinde a upravim
vertigo4
Profil
IkE
když ti to připadne pěkný tak vlastně nepotřebuješ znát náš názor ne? :/

je to ,,předivovaný" a přetablovaný"

btw: ta favicon se vůbec k tomu webu nehodí
IkE
Profil *
jj divu je hodne, ale hodne z nich se nepouziva, vzal jsem totiz zaklad ze svyho rs, kde je potrebuju. prebytecny pak smazu. tabulky neovlivnim, ty tvori joomla, nastesti vcelku slusne.

favicon je taky joomla, ta pujde pryc


jasne me se to libi, ja jsem se v podstate ptal, jestli to neni az moc detske pro skolni web (kde si vzal ze se mi to tak libi?)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0