Autor Zpráva
foboss
Profil *
Prosím ohodnodte moju stranku je to moja prvá stránka.Dakujem
www.terortvorba.wz.cz
Glacier
Profil
Ty pozadí, to je naprostá katastrofa, strašně to ruší.
CSS dej do externího souboru
Marty
Profil
- pozadí příliš odvádí pozornost od textu
- popravdě řečeno jsem naprvní pohled nepoznal, o čem stránka je
- na poddružných stránkách se ztratí menu a BFU uživatel se pak na stránkách ztrácí
- ten text v shoutboxu se vzhledem k malému barevnému kontrastu skoro nedá přečíst
ghoss
Profil
to tvorba teror v pozadí je sice hezký ale pak de špatně přečíst ten text.. zkus dát nějakou výraznější barvu písma alebo to pozadí vyhoď.. ;-)
Jinak je dobrý...;-)))))))))
centi
Profil
V sekcii Členovia si tie náhľady fotiek (tie maličké) sprav ako samostatné súbory a nie len "zmenšené" originály. "Zmenšenie" originálnych fotiek pomocou HTML je blbosť, 90 pixelový obrázok sa potom načítava celú večnosť.
Kráťa
Profil
Na tom pozadí se to musí děsně louskat. To je fakt teror.
AMD
Profil
Stránka se mi nelíbí, ale možná jsem magor :D Jinak doporučuju dát k obrázkům alt a tam kde není potřeba vyhodit style... a pak tam máš takový zhovadilosti jako třeba 2x uzavřenej </div> kterej ani nemá začátek a tak.. :D
Bobor
Profil *
ja by som dal preš to pozadie,
tú reklamu by som presunul nadol,
tie obrázky by som nejak zmenšil, lebo sa strašne dlho naťahujú,
strašne zle sa v tom orientuje, lebo tam nezostávajú odkazy, tak musím stláčať stále späť.
Neber to osobne lebo to ti len prospieva. Človek sa učí z chýb.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Odkaz smazán moderátorem. Prosím respektuj pravidla diskuze a nevkládej do příspěvků nesouvisející odkazy.
Kamilio
Profil *
Sekcia Mutanti nemá chybu. Sprostonárodný slovník. Môžeš sa pustiť aj do mňa.
Dingo
Profil *
no potěš košte. kod je hroznej. je to nejakej visualni editor co? (front page? ) nahledy fotek se dejaji skutecne mensi a ne ze jenom zmensis šířku, vysku (width, height). dlouho se to nacita. (u me na 1Mbps 5 fotek cca 10s) cekal bych ze se pri otevreni odkazu (historie, download...) otevre ve stenem stylu a ne pokazde jiank...
ucit se, se ucit a to treti jsem zapomel....
Piper Halliwellová
Profil
dej oranžoví pozadí a bude to pěkný :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0