Autor Zpráva
Dr.design
Profil *
Dobrý pěkný hezký pátek. Porosím mohli by jste se vyjádřit, pochválit či zkritizovat můj logotyp. Jmenuji se Petr Drahoš, tak jsem chtěl trochu toto blbé až hloupé přimení trochu popolepšit co na to říkáte?

Logotyp se nachází na http://img7.imgup.eu/logo_Dr.gif
pantondavo
Profil
Jednička je hezká, hezká, hezká. Jen to světlý písmo mi tam nesedí, zkus ho ztmavit, tak asi na 65% šedý, anebo trochu jiný font. Ale jinak hezký, hezký, hezký.

Hodně zdraví grafici! :-8
Nox
Profil
Téměř všechny loga jsou skoro neviditelná, ale k vašemu zamýšlenému tématu se nejvíc hodí jednička, ztmavit bílou i červenou
Railbot
Profil
Jednička...není to logo zdravotnické organizace? Jednooký král mezi slepými je některé z posledních.
IkE
Profil *
1 je jasna volba. jenom u vetsiny ti chybi i - design (desgn)
Nox
Profil
14 taky asi
RaDeoon
Profil
Těch prvních 5 mi vůbec nejde přečíst doktor design ... mě se nejvíc líbí jednoduchá 9 a nebo 3
Dr.design
Profil *
ajo i je fuč :-D jinak děkuji za koment ještě to zkusím poopravit a dát sem
Dr.design
Profil *
Co vy na to??
abgrejdovaný :)

http://img10.imgup.eu/logo_Dr1.gif
Dr.design
Profil *
mě se osobně líbí víc ten druhý co vy na to?
Mistr
Profil
Dr.design
Já osobně bych z té první nabídky čtrnácti vzorečků volil číslo devět. Z druhé zaslané nabídky dvou vzorečků mám u prvního problém přečíst, o koho že se to vlastně jedná. Jakýsi Dr. Ohoz či co? Takže měl-li bych si vybrat z těch dvou, pak volím to druhé. Nicméně přesto bych stále upřednostňoval devítku z první série.
IkE
Profil *
u druheho noveho navrhu je text bily, nebo neni :D ?

jinak bych volil novou 1, s tim ze zbytek textu o kus posunes vys a tu sipku otocis vzhuru prevratis komplet (vrchol sipky tedy bude vlevo dole nebo vpravo dole)
Dr.design
Profil *
jo je býlý
Gekon
Profil
Nejvýraznější mi přijde devítka, všechny předchozí návrhy (1-8) jsou na můj vkus moc titěrné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0