Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Omlouvám se moderátorům, že nechci zhodnotit stránky, ale zkrátka už 3 dny hledím do monitoru a vybírám ze svých vizitek, která že bude má vytisknutá a pořád něják mrkám mezi dvěma návrhy. TADY jsou všechny návrhy, jde mi o jednoduchost, decentnost a zároveň o nápad, vtip.

Napište mi prosím, jaká se líbí Vám osobně nejvíc a proč - DÍKY VŠEM! =|:-)
Nox
Profil
1) V horší kvalitě by to nebylo?
2) Všechny téměř neviditelné
3) Všechny téměř stejné jako u nedávného tématu
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=67241&foru m=2&page=-1
Skratch
Profil
Proč máš všude webdesig? má tam být webdesign jestli se nemýlím
pantondavo
Profil
Nox
1) dám sem lepší
2) viz 1)
3) jednotný vizuální styl se u vás nepoužívá? ;)

Skratch
Máš pravdu - díky:)
Nox
Profil
Nejvíc se mi zatím líbí asi 6, jen spodní nadpis bych zarovnal doprava
welis
Profil *
Možná bych využil lepší prvek ta vizitka tě má reprezentovat tak na tom musíš pořádně zamakat
pantondavo
Profil
AKTUALIZOVÁNO


welis
Díky, rada je to poučná, nicméně mrtvá - napadá Tě něco?
xHire
Profil
Osobně bych bral 6, v nouzi 1. Jinak hodnotím jako zdařilé a hlavně pěkné na pohled. :c) I když po formální stránce bych tomu jako vizitce vytkl pár záležitostí (chybějící dvojtečka u mobilu, číslice všechny pokupě, ...). Ale jinak dobré.
hannah
Profil
Tak odveci - nie k estetike, ale k obsahu: keby som si mala vyberať webdesignera, tak ako prvé pozriem jeho stránky. Ak nijaké nemá (aspoň uvedené na vizitke nie su), tak by ma vizitka nepresvedčila.
pantondavo
Profil
xHire
Povzbudivé, díky:) Pravidal jsou od toho aby se porušovala a já sem si dovolil porušit pravidlo, že za mobilem má být dvojtečka (btw není to vyloženě nutná záležitost a možná, že tam nechám jen číslo bez popisu "mobil") a číslice pohromadě sem vynahradil poměrně velkým prostrkáním.


hannah
Na stránkách se pracuje - toto jsou jen předskokani. Firemní vizitka bude mít i www:)
hannah
Profil
to je potom ine;-) len aby sa tam potom koncepčne zmestila, by som dumala nad jej flekom už teraz.
Inak sa mi všetky návrhy páčia, teda až na 6, kde je mail a mobil tou šedou asi slabo kontrastný a pri 3. sa mi meno zdá zle čitateľné tým, že je nad sebou.
bodky mne nechýbajú;-)
pantondavo
Profil
hannah
díky i Tobě;) nad místem se zastavím a slabý kontrast dlouho nepobude;) důkaz, že na stránkách se pracuje je TADY =|:)
Dr.design
Profil *
šestka si myslím že jako jo. S těma pravidlama jsem to už někde slyšel:), jinak ty vizitky takhle pěkný, ale taky záleží na tisku a na kvalitě papíru to taky udělá hodně
Nox
Profil
pantondavo
K webu...doporučoval bych snížit počet fontů a zvýšit kontrast
pantondavo
Profil
Nox
Fonty tam jsou dva 0:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0