Autor Zpráva
lukasik
Profil
promiňte že tento web - street.ic.cz už sem dávám asi po třetí ale vždy
si přečtu kritiku a udělám to znova
tento design bych už rád zachoval
....
díky za kritiku
IkE
Profil *
imho jediny co je pouzitelny jsou loga - kdyz do nej pridas text

kdyz to vezmu co vidim:
1) Bud mensi pismo v menu, nebo vetsi okraje, nebo vyssi. kazdopadne lepe vycentrovat, nyni tak o 2px doprava (beru levy element) a 1-2px dolu
2) menu vpravo - divny zakomponovani do obsahu, navic uplne cerne okraje na bile strance vypadaji... podivne
3) logo nejak oramovat, nebo lepe vystylizovat - odskok od zacatku stranky, nejlepe ramecek, nejakou ladici barvu

ted neco k typografii a fcnosti:
4) misty prevelice zbytecna velikost pisma - paticka, menu - mozna jiny font ;)
5) chybi klikaci logo
6) mozna nejak oramovat cely obsah, nebo preliv na pozadi... nejak ozvlastnit, je to hrozne stereotypni
7) v paticce mas spatne jmeno - LukáČ
8) michani dvou podob slov - napr skejtu a skatu - kdybys alespon napsal skatingu

nejvic mi nepasuji menu, celkovy dojem je spatny. jeste si s tim pohraj, je toho spousta co menit a zlepsovat, podle obsahu jsem pochopil, ze zacinas, tak smele do toho ;)

klidne se inspiruj a kopiruj od jinud, jen design udelej alespon malicko odlisny
Kaeru
Profil
lukasik

Co je hlavní a co čtenáře jako já okamžitě popudí, jsou gramatické a stylistycké chyby.
1. Právě jste vstoupily na stránky Street.ic.cz.
Tato věta o mě tvrdí, že jsem žena, což pochopitelně nejsem.

2. Na kterých najdete Skateboarding a Le Parkour.
Buď piš souvětí, čili použij místo tečky čárku, nebo napiš větu jinak, ne jako samostatnou větu vedlejší, např.: Najdete zde informace o ...

3. Mezi těmito částmi můžete přepínat v horní navigační liště.
Absolutně zbytečná informace, protože navigace má být natolik intuituvní, aby k ní čtenář nepotřeboval nápovědu - zdržuje ho to, a to se dnes nelíbí nikomu.

4. Vše, co na těchto stránkách naleznete, není z mé hlavy.
Zde se píše čárka.

5. Většinu informamí a popisů jsem, říkám to nerad, ale je to tak, ZKOPÍROVAL.
Překlep... A s těmi čárkami to je nějaké podivné, ale to si netroufám opravit. Před tím ale bych jí nenapsal, ovšem nejsem si jistý, tak kdyby někdo věděl, tak mě může poučit.

6. Nedělal jsem to se špatným úmyslel,...
Další překlep...

7. Na tomto webu jsem použil tyto jazyky: HTML, CSS a češtinu :-)
Češtinu? Doopravdy češtinu? :-)

Pak mám ještě jeden dotaz. Proč píšeš o něčem, o čem nejsi schopen nic cituji: "vykoumat"? Proč nepíšeš o tématu ke kterému máš co říci? Ušetřil by jsi si kopírování obsahu a omluvy, nehledě na to, že pokud jsi se autorů nedovolil, porušuješ autorské právo. Neměj mi to za zlé, ale tohle jsem tu zmínit musel.

Dost bylo kritiky, musím také vyzdvihnout něco, co se ti povedlo. Záhlaví má nápad, to se musí nechat. Docela by se mi líbilo, kdyby tam bylo napsáno o zaměření webu (prostě nadpis, logo - třeba Skateboarding & Le Parkour, apod.)

Pak ještě jednu radu na závěr (když jsem s tvorbou webu začínal, dělal jsem to taky). Nezalamuj konce řádků pomocí <br>, lepší je nastavit šířku divu (přes css), ve kterém je text a ten se bude zalamovat podle toho divu. Ušetříš si mnoho práce.

Přeji hodně štěstí.
Mistr
Profil
lukasik
(1) V MSIE 6 SP 2 se nevejde v menu položka Skateboarding do jednoho řádku s odtržítkem.
(2) Chcete mít na tomto webu ikonku?? - jeden otazník nestačí?
(3) V menu nevidím, kterou stránku si prohlížím.
(4) Proč, když v menu klepnu na položku O stránce se mi otevře stránka nazvaná Historie?
(5) Nač je ve stránce http://street.ic.cz/reklama.html tak malé písmo (v porovnání s ostatními)? Krom toho PS: se píše, pokud se nemýlím, ve tvaru P. S.:.
(6) Proč je ve stránce http://street.ic.cz/reklama.html kód umístěn v prvku IFRAME? Nestačilo by využít prostý tag <code>?
(7) Z jakého důvodu hned dvě počítadla návštěvnosti?
(8) Za tečkou či čárkou (a též některými dalšími interpunkčními znaky) se dělá mezera.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0