Autor Zpráva
Rot
Profil *
http://web-net.uvadi.cz/
Taps
Profil
Rot
miniRS, možná bych upravil to modré písmo - odkazy
jjv
Profil
na 1. pohled mi nevyplynulo, o čem web je
nelíbí se mi vůbec grafika, moc jí tam totiž není

takže už jsem to dál nezkoumal, prostě tyto dvě veci mě nějak odradily :-)
shaggy
Profil
Ja už som si odvykol, že doména vypovedá o obsahu webu... preto mi napadlo, že to bude o zvieratách (napravo mám nejakých psov).
Ale pretože som trošku odolnejší ako jjv tak som pokračoval v čítaní a zistil som, že

Server WEB-net je určen všem, které zajímá tvorba www stránek (naleznete zde informace HTML, XHTML, CSS, PHP, JavaScript a další webové technologie).

si si istý, že si (ste) ten pravý, kto by mal o tejto problematike písať?
Ak nepočítam, že som v menu nikde nenašiel odkaz na HTML a CSS, tak ani o ovládaní php ste ma nepresvedčili, napr. adresa
index.php?clanek=soubory/download

nehovorí o človeku, čo by mal písať články o php... ale to je môj osobný (zakomplexovaný) názor, ako mi všetci hovoria...
Thomys
Profil
panebože co je ten shaggy za člověka, každou diskuzi by jen zamykal.to snad nneí pravda!!! takové lidi tady opravdu nepotřebujem!!
Měsíček
Profil
Thomys

Klidni hormon, na jeho posledním příspěvku nevidím nic špatného.
shaggy
Profil
Thomys
Nie každé téma, len tvoje - jednu tému si tu založil 3x, ak nevidíš kde je problém, tak máš vážny problém...
A hej, aj Rot tu založil svoju tému dvakrát, tak som aj ostatných ľudí z druhej témy odkázal na túto a poprosil moderátora, aby to zamkol. Je to lepšie pre nás a aj pre neho - vidí všetky príspevky v jednej téme, ľahšie sa tak kritizuje ale aj radí a môže si z toho zobrať ponaučenie (skús nad tým porozmýšlať a pochopíš tie výhody a prečo to tak funguje, že sa zakladá iba jedna téma).

Měsíček
ďakujem :-)
kvok
Profil *
Text se mi překrývá s menu u úvodní strany.
kletely
Profil
Rot
Server WEB-net je určen všem, které zajímá tvorba www stránek (naleznete zde informace HTML, XHTML, CSS, PHP, JavaScript a další webové technologie). Každý návod je vždy pro věcné pochopení doplněn o ukázku...
je dosť dobre ale v opere tam máš kopu vynechaneho miesta aspoň 20 riadkov a potom ide až ten text

v GB ti chýba jeden obrazok :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0