Autor Zpráva
none
Tak konecne jsem nasel redakcni system jmano wordpress ktery me zaujal tak posudte jak sem si s nim pohral.
http://lu2.webzdarma.cz/wordpress1.5-cz/index.php
a řeknete co pripadne zmenit
kohout
Profil *
mě se to docela líbí.. jen to logo má špatnou kvalitu, a jde to moc znát.. a to menu se mi zobrazuje trochu odsunutý od pravýho okraje, jestli to tak má bejt, to nevím, ale není to pěkný (to odsunutý menu). Hodnotim 85% ;-)
none
To menu jsem udelal tak schválne.nechápu proc by menu melo byt uplne u kraje nic méne uz se to stává asi pravidlem to logom jsem tak skomprimoval protoze jsem chtel zmensis dobu nacteni mno kdyz to de tak videt tak mu pridam na kvalite
Marty
Líbí se mi to, pro loga takovýhleho typu jsem měl vždycky slabost...
none
Jeste nejaka kritika byl bych rad za kazdy nazor
bojars
Už dosť dlho na to pozerám a hľadám niečo, čo by sa dalo (z môjho pohľadu) tomu vytknúť.

Môj názor:

Nič tam nie je navyše, ale nič tomu ani nechýba. Nerasuje to oči a grafika je taká aká by mohla byť (IMHO: to logo nemá chybu), načo viac, však prenos dát pri načítavaní stránky treba rezervovať pre obsah.
Acci
Trochu jsem nepochopil nadpis příspěvku Můj redakční systém. Wordpress je snad tvůj počin? :))
Pro zmenšení datového obejmu stránky by jsi mohl vyzkoušet předělat logo. Ta oranžová by byl jeden obrázek a ta hvězda s textem druhý.
none
Acci

Jo no taky jak sem si precetl ten nadpis mi to tak vyznelo ale co uz no spatne sem to sformuloval
23k
A s cim sis pohral? To logo by mi trvalo asi slabych 10minut kdybych se flakal a dal je to jako kazdy jiny wordpress.... otazka stylovani 5min.

15min prace a hned je tu novy topic :/
enoice
ja tam vidim jenom 404
Acci
enoice
No, protože je to už dva měsíce staré téma a autor stránky již odstranil
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0