Autor Zpráva
i
Profil *
EAST SPECIAL FORCES - Airsoft team prosím hlasujte aj v ankete, je to nový design, môj tretí. Robil som ho úplne od nuly a som si vedomý že neide vo FireFoxe.
thingwath
Profil
Hm, no, tak nějak problém s ním je, že vidím sice stránku jak kráva s rolovači na obou stranách, ale nikde tam není žádný obrázek (Gecko prohlížeč, Kazehakase 0.2.7) :-)
none
Profil
Barevne je to dobre sladene ale
*vstup je hroznej
*nepouzivej tolik anim gifu
*menu je samí obrázek coz spusobuje ze se to dloze nacita
*stránka je moc siroka jamam 800x600 a musim scrolovat do vsech stran
*nechapu to kodovani
<html xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml"
xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office"
xmlns:dt="uuid:C2F41010-65B3-11d1-A29F-00AA00C14882"
ghoss
Profil
To já mam normoš IE... a řekl bych, že je tam zbytečně moc obrázků.. (=delší načítání...)
CSS by sis mohl hodit do externího souboru.
Sice nejsem profi webmaster, ale v tom zdrojovým kodů sem se hodně rychle ztratil...;-)
Hanz
Profil
Jsem jediný komu se ve Firefoxu nezobrazí z té stránky ani jeden obrázek?
centi
Profil
Hanz
Veru nie. Ale po nahliadnutí do zdrojáku som aj rád :-)
Marty
Profil
Hanz nejseš...

Popravdě řečeno jsem dost konstrukcí v tom kódu nepochopil, díky tomu to asi ff neveme, jinak ale ladit pro ff a IE, považuji dnes za základ.
Tomik
Profil
Mě to taky v FF nejede, ale byl jsem tak hodný a oprášil jsem již dlouho nepooužívaný IE :) a musím říct, že to je docela hrůza, nechci odrazovat, ale:
a) není to barevně sladěné
b) když už je tam tolik grafiky (jestli se tomu dá říkat grafika), tak bych zvolil nějaký jednotný druh a vše sladil a hlavně bych nastavil kešování, aby se při každé návštěvně ty obrázky nenačítali znova
c) ty ohybující se animace šíleně ruší
d) obrázky nemají popisky, pokud bude mít nějaký modemář vyplý obrázky, tak se mu bude v menu velice (vůbec) špatně orientovat
e) kód hodnotiut nebudu, protože to je dělané v officech a ty říká vše

Takže nerad bych tě odradil (ikdyž to tak dost možná vypadá), ale chtělo by to se začít učit html (myslím kód), pročti si JPW ( www.jakpsatweb.cz ), sekce o css také není z zahození (www.jakpsatweb.cz/css ). Když už bys nutně potřeboval nějaký wysiwyg editor, tak zkus FrontPage.

Takže hodně zdaru do dalšího tvoření.... :)
i
Profil *
Ja sa vôbec nepotrebujem vyznať v kode kod nech bude aký chce. to je wysiwyg.
A ktomu FrontPage tam sa dajú robiť len jednoduché stránky obyčajné a ja take nechcem. Myslím že Dreamweawer je celkom dobrý ale zložitý.
thingwath
Profil
Nevím co myslíš obyčejnou stránkou, ale pokud neobyčejný znamená, že si ji nemůžu zobrazit...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0