Autor Zpráva
peta
Profil
pokracovani k tematu:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=67 493

chtel bych objasnit par veci, ktere mi smejd, kterej to zamkl, nedovolil.

Miloš - Měsíček: rozebirate nesmysly a diky vam mi to zrejme zamkli, pac tam neni uveden duvod. Tezko se zastavuji 2 lide, co se dohaduji, zamknout je reseni. Takze dekuji :)
Teda ocekaval bych, kdyz ma nekdo tu drzost zavrit cizi tema, ze aspon sdeli proc.

"b) vkládejte (pokud možno) odkazy na své vlastní výtvory"
Dulezite je tam to slovicko pokud mozno. Pokud mozno to tedy moderator preformuluj.
Jde o to, ze mne zajimal nazor lidi na urcite dilo. Nevidim duvod, proc by melo byt moje. Proste mne to prislo zajimave a chtel jsem vedet nazor dalsich lidi.
Z toho, co bylo zmineno, tak vzhled a graficke usporadani, ktere mne tak zaujalo, nikdo v celku nekomentoval. Coz znamena, ze je to bud ok nebo zajimave, pekne, neni treba dalsich slov.
Pripadne to muzete brat jako upozorneni na zajimavou stranku.

Miloš
"přizvat autora té stránky"
Nazor autora pro mne neni az tak podstatny, nemel jsem v umyslu mu stranku kritizovat. Zajimal mne spise vkus lidi, soucasny tred vyvoje pohledu na web.

Měsíček, Nox, vertigo4
S hoverem se ztotoznuji, chyby tam jsou taky. Mne tam spis chvili trvalo, nez jsem pochopil, ze to je menu jakoze pod sebou a ne rozbalene menu ala strom. jinak mi to prislo jako velice zajimave vymyslene.
Miloš
Profil
peta
Nazor autora pro mne neni az tak podstatny, nemel jsem v umyslu mu stranku kritizovat
To je možné, ale protože's to dal do sekce názor na stránku, kde se v 99 % hodnotí, kritizují, posuzují weby za účelem vylepšení jejich použitelnosti, dopadlo to přesně podle mého očekávání – odpovědi zcela mimo původně položenou otázku.

A přitom stačilo tak málo – dát to do jiné sekce a nazvat to třeba názor na menu.
Miloš
Profil
Jo a ještě něco:
smejd, kterej to zamkl,
zajímelo by mě, co ti na to ten šmmmejd řekne pěkného…
Chamurappi
Profil
Reaguji na petu:
smejd, kterej to zamkl
Mírni slovník, ropucho.

kdyz ma nekdo tu drzost zavrit cizi tema, ze aspon sdeli proc
Důvod byl zjevný. Sám tu cituješ příslušné pravidlo.
Až budeš chtít slyšet názor na to docela obyčejné a tuctové menu na rebelove.cz, založ si vlákno v jiné kategorii.

Doporučuji tomu šmejdovi, který zamkl tvé předchozí vlákno, zamknout i tohle.
peta
Profil
Chamurappi
Zvlastni, ze tvuj slovnik je tak vybrany :)

Jak jsem psal, pravidlo povoluje vyjimky. Nemusim byt autor, aby mne zajimal nazor na fotbalovy zapas nebo webovou stranku. Coz to pravidlo jasne rika, nic o tom, ze MUSIM byt autorem tam neni.

Miloš
By mne zajimalo, do jake JINE sekce se dava nazor na stranku? Predpokladam, ze te nejaka napadla, kdyz to rikas.
Miloš
Profil
peta
do jake JINE sekce se dava nazor na stranku?
Ale vždyť to není názor na stránku, ale názor na menu.
Když nevíš, jak to udělali, do sekce jak to udělat
Jinak nejspíš do nezařaditelných dotazů.
peta
Profil
Miloš
Mne zaujalo zrovna menu a taky jsem to napsal.
Tebe zaujalo neco jineho, tez jsi to napsal.
Zadny problem, ne?

Chyby jsem vyjimecne vynechal, protoze neni komu adresovat, aby je treba opravil, kdyz stranku vlozil nekdo jiny.
Ale, kdybych chtel by zlej, tak az budes umet taky takove menu, dej vedet, na par strankach bych to uplatnil.
Bubák
Profil
A co je na tom obrázkovém menu zvláštního? Akorát, že mu chybí alt.





...

Dodatek:
Ale, kdybych chtel by zlej, tak az budes umet taky takove menu, dej vedet, na par strankach bych to uplatnil.
Peta, specielně pro tebe:
jakpsatweb.cz html tabulky
jakpsatweb.cz html odkazy
jakpsatweb.cz vylepseni odkazu
Nech si zobrazit zdroják, většina dnešních prohlížečů to zvládá.

Co buňka, to obrázek. Takové vláčkové menu ti dneska udělají jedině za extra příplatek a ještě budeš muset podepsat mlčenlivost, že neprozradíš pachatele ;-)
Miloš
Profil
peta
Ale, kdybych chtel by zlej, tak az budes umet taky takove menu, dej vedet
Co se do mě navážíš? Co to má co společného s položeným dotazem?
vertigo4
Profil
peta
Ale, kdybych chtel by zlej, tak az budes umet taky takove menu, dej vedet

to si děláš srandu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0