Autor Zpráva
dis
Profil
uvítám vaše názory na web http://cidabro.wz.cz, díky
bojars
Profil
Šikovne urobená svižná, prehľadná stránka:

- vstupná stránka (asi kvôli tomu banneru) je robená na väčšie rozlíšenie, ako mám ja (800×600), preto tie tlačidlá nie sú vidieť, daj ich do stredu(?)

- odkazy by mohli byť viac zvýraznené - neviem možno aj "a:hover",
dis
Profil
- vstupní stránka je skutečně reklamě-bannerová, ale koukala jsem na ni speciálně v 800x600 a tlačítka byla dostatečně nahoře i u středu - kam se tobě schovávají, do stran nebo dolů? Pokud dolů, tak jsem asi nepočítala s tím, že má někdo nahoře v prohlížeči víc panelů s nástroji než já, nebo možná také velké ikony. Zkusím to posunout výš, díky za upozornění.
- na odkazech hover je, ale i v menu i v bílém obsahu jenom "decentní" :-) (na bílém podkladu je to tuším z hnědé do vínové)
bojars
Profil
Jáááj, ja mám gooogle toolbar, a nemaximalizujem okno: mám ho rozťahané na rozmer screenu. Je to dole mimo okno.
dis
Profil
tak jsem posunula ty vstupní tlačítka o 50px výš, už by to snad mohlo být většinově použitelný :-)
bojars
Profil
Teraz je to perfect
nno a tie odkazy, keď nie sú v texte, ale v menu budiž.
:-)
VitaZ
Profil
Stránky jsou moc hezké a beztabulkový layout "HMMM...." Paráda!
Jako kolega pejsař bych vytl pár maličkostí:
- Když příjdu na homepage, nevidím hned o jaké plemeno se jedná, já sice australana poznám, ale spousta lidí ne. Asi by nebylo od věci do obrázku v hlavičce doplnit název plemene. Sice je v menu položka "australský honácký pes", ale podle mě to nestačí.
- Do toho span class index bych vložil i nějaký neviditelný text jako alternativu pro vypnuté styly. Např: CIDABRO - Chovatelská stanice plemene australský honácký pes :-) I to TITLE "na úvodní stránku" mi příjde poněkud informačně chudé, mohlo by např obsahovat vhodné klíčové slovo.
Možná by stánky mohly obsahovat ještě víc informací o AHP, hlavně vlastních zkušeností.
Ale to jsou všechno jen malé mouchy. Stránky jsou dle mého názoru vytvořeny velmi profesinálně!
Ještě dotaz: Je to vlastní tvorba chovatele nebo práce na zakázku od profíka?
Tom B.
Profil *
Ta stránka je cool to kdybi si viděl moji tak se p......!
Tom B.
Profil *
http://infa.unas.cz
dis
Profil
VitaZ: vezmu to od konce
- je to práce amatéra (nadšence:-) ) pro kamarádku chovatelku, více méně z vlastní iniciativy, protože se mi jí zželelo, když jsem viděla jakousi hrůzu v rámech plnou <font size="6"></font> apod. made in frontpage
- obsahově do toho moc zasáhnout tudíž nemůžu, pejsci nejsou můj obor, spíš naopak (viz kocky.virtualne.cz :-)
- s tím alternativním neviditelným textem, to zkusím dodělat, dík za nápad
- a s tím výraznějším australanem, to se taky musím zeptat, jestli to tak chce, pokud vím má a měla i jiná plemena
dík za postřehy a za pochvalu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0