Autor Zpráva
LKdreamer
Profil
Zdravim, tak po dlhsej dobe by ma znovu zaujimal vas nazor, tentokrat na kompletny design

www.kysela.tk

Dakujem za postrehy, pripomienky atd.

(ku kodu sa priznavam,su to tab.,zameriavam sa hlavne na design, nie na kod, dakujem za pochopenie)


----
Editace Mistrem: Oprava překlepu v titulku.
dunky
Profil *
Nešlo by z těch obrázků vycucnout víc kvality? Je to trochu rozmazané, jinak mě to příjde dobrý 8/10
Taps
Profil
LKdreamer
1) stále stejný title
2) vůbec se mi nelíbí ty framy
3) možná bys mohl připsat ještě nějaké metatagy
4) v referencích - 3D máš odkaz na neplatnou stránku
LKdreamer
Profil
dunky mozno sa ti zda,tie okraje maju tienovanie tak to moze posobyt rozmazane, nechcel som tam davat navyssiu kvalitu aby to nenacitavalo zbytocne dlho

Taps
1*to je sposobene free domenou .tk (daj zobrazit zdrojovy kod, pochopis)
2*ake framy ???
3*nj, mrknem sa na to
4*to len preto ,ze som este nenahodil na ftp tu stranku,coskoro to bude vyriesene

{thx}
Taps
Profil
LKdreamer

Mám na mysli <frame> a ,<frameset> to už se dnes nepoužívá...framy se dají nahradit pomocí php nebo css
LKdreamer
Profil
Taps
To je sposobene free domenou TK , ono si to da samo do framu, ked si das zobrazit zdrojovy kod, tak ti ukaze len ten od .tk ,najdes tam aj pravu adresu stranky, ked na nu prejdes ,uvidis pravy kod stranky

mozes si to skusit na www.dot.tk ,zadas lubovolnu stranku, zalozis si domenu napr. www.TAPS.tk a ked pojdes na tu stranku tak bude vyzerat presne ako tato moja(teda co sa tyka uvodneho kodu,nie vyzoru stranky) (akurat bude odkazovat na iny web)
LKdreamer
Profil
Sry za duplikat
Bubák
Profil
Žádný nadpis, žádný odstavec, na layout zanořené tabulky.
http://semantika.havrlant.net/fekalni-styl.html

Stále stejný title, jde řešit, nevymlouvej se, přidej na každou stránku:
<script>top.document.title = document.title;</script>

To je sposobene free domenou TK
na doméně .tk jsou stránky v rámech. Myslím, že to způsobuje tolik problémů, že je lepší se na doménu .tk vykašlat.
http://www.jakpsatweb.cz/ramy-problemy.html
LKdreamer
Profil
Bubák
Thx za ten script, vyskusam ho.
Co sa domeny TK tyka, tak este porozmislam, kedze je jednoduchsie a lahsie zapametatelne kysela.tk ako kysela.webovka.eu ,ale si necham tk pokial nebudem mat vlastnu domenu, uvidim.
Akacko
Profil
LKdreamer
při vypnutých CSS stylech je text nečitelný
LKdreamer
Profil
Akacko
Mozno blba otazka, ale kedze niesom koder, ako inak mam nastavit to pismo ak nie css ??? a pouziva vobec niekto vypinanie css v dnesnej dobe ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0