Autor Zpráva
enti
Profil
Chcem vas poprosit o zhodnotenie mojej novej stranky: www.pets-memories.com Jedna sa o spomienkovu stranku pre zvieratka.
Je sice robena opat hlavne pre americanov ale moze je vyuzit kazdy kto mal nejake zvieratko a chce si ho trosku vzdy pripomenut. Cela sluzba je kompletne zadarmo a ked sa vam vytvorena stranka nebude pacit mozete ju v editovacom rezime zmazat. Prosim zhodnote moju stranku co sa tyka grafiky ale aj systemu co vsetko umoznuje a ako ste s tym spokojny. Dakujem enti

Ps: Stranka nie je urcena pre ludi ktory si vypinaju OBRAZKY alebo JAVASCRIPT...Je to spomienkova stranka a teda je to hlavne o obrazkovych spomienkach.
fandaa
Profil
Mě se to líbí.
PS: Podtrhni ty odkazy v té patičce.. ;)
Nox
Profil
1) Vizuálně je to hezky vytvořené

2) Míň přehledný trochu (např. netuším význam "2 memorials 3 candles" kdesi uprostřed obrazovky bez nějakého kontextu)
Dodatek: už sem našel co to je, ale až prohlížením kódu...což není zrovna vhodné pro návštěvníky...
3) V Opeře 9.25 položky v roletce Breed přesahují mimo seznam (pozadí není dost dlouhé) na úvodní obrazovce
4) Položky menu (hlavně hover), bych dal o něco vyšší (něco mezi současným stavem a hoverem u Create website)
5) Text v menu lehce míň čitelný
6) Ve FAQ aspoň dát boldu barvu, nebo celkově je ho tam trochu moc
7) Formulář (FAQ) by mohl být trochu výraznější)
8) Terms of use/services - už si představuju, jak si to bude někdo číst:) no, klasika
9) Obrázek v hlavičce - levý dolní okraj je přechod plynulý, pod chlupáčema je ostrý, dal bych všude plynule
10) V last candles vypadá jméno membera jako odkaz, mate to
11) Hodně předivováno, kód je dost nesémantický, <div> na místech, kde by byl ideální <p>,
<div class="menu"> => <menu>
jjv
Profil
Po dlouhé době se tu objevilo něco, co je celkem dobré

líbí se mi grafika, avšak občas je to trochu moc natlačené, což znepřehledňuje situaci
1) při vypnutých obrázcích se nezobrazí menu v textové podobě a taky jiné obrázkové tlačítka
2) MSIE 6 nejde zvětšit text
enti
Profil
to fandaa: no ked to podtrhnem aj ked su to hoci odkazy tak to vyzera dost divoko takze radsej nie ale dakujem za nazor

to Nox: dik za rozsiahlu analyzu
2. no mozno na prvy pohlad sa to nezda uplne jasne ale tak ked tam uz budu vacsie cisla tak si myslim ze to pochopia nechcel som tam davat dlhe nazvy ako created memorials alebo lidhtet candles
3. S operou s tou si velmi neporadim lebo ta mi robi peklo na zemi co sa tyka JS
4. na tomto zapravujem mas pravdu
5. no podla mna je to este na tej hranici
6. Upravim
7. kedze zvacsim vsetky buttony tak to ani nebude treba az tak
8. No tak to by si neveril kolko roboty s tym bolo kedze sa uz na mojej druhej stranke chcelo par amikov so mnou sudit tak toto je asi najdolezitejsia cast celej stranky...uz tu bolo par amikov ktory sa chceli stoj co stoj sudit
9. no takto sa mi to asi paci trosku viac ale dik
10. Ono to ma vyzerat ako odkaz lebo sa da na kliknut a otvorit aktualnu stranku
11. no kedze s divami mi to ide najlepsie tak je ich tam vela to je pravda ale asi to az tak nevadi kedze v podstate na kazdom prehliadaci to vyzera rovnako dobre.

to jjv: Dik za to celkom dobre:)
1. precitaj si PS proste som velmi zasadovy v tom ze obrazky by sa nemali vypinat ale dik
2. ano nejde
enti
Profil
Este ak mozete skuste zhodnotit aj dizajn sub stranok zatial mam len jeden STYLE na to ale proste to bude casom pribudat viac a viac...dizajn substranok je skor uz robeny tak ako mi pisali ludia z mojej druhej stranky ze co by chceli a co by sa im pacilo snazil som sa im maximalne vyjst v ustrety... mozete ho vidiet tu: http://boby.pets-memories.com/ alebo pripadne mozete vyskusat cely "redakcny" system a tak mi povedat ze co by trebalo zlepsit...diky...
Nox
Profil
enti
k odpovědím:
2) ok, jak mysliš
10) já nevim, mě nejde na to kliknout (jméno uživatele, ne mazlíčka, Opera 9.25)
11) Div je stejný jako p, s tím rozdílem, že p znamená odstavec, ale div znamená blok, takže defakto nic
kdyžtak se mrkni na web na sémantiku webu..a udělej si názor

dodatek: ještě bych možná zdůraznil search, nevim...

Substránky:
1) Bookmark se mi moc nelíbí, ale nevím přesně, co to má za funkci
2) Hudba je hezká, takže je tam ok
3) Ikonky pod jménem vpravo v hlavičce bych trochu víc uzpůsobil designu stránek
4) Formulář je úplně jiný, než ostatní (např. na pets-mem... create website a ostatní)
5) Candles:
..a) Datum bych dal jinou barvou, je z celé candle nejvýraznější, přitom mě přijde nejmíň důležitá
..b) Text candlu bych odsadil shora
..c) Nevim jak bude dobře vypadat to zarovnání na střed při delších textech, snad ok
..d) Total candles bych dal vedle stránkování
..e) Stránkování odsadil shora
6) Share memories
..a) Jaký je rozdíl mezi candles?
7) Gallery
..b) Opět total ke stránkování, není to tak důležité na stránce tohoto zaměření

Jinak je to fakt pěkný
enti
Profil
Tak najprv k hlavnej
10. opravene a upravene aby to bolo lepsie
11. precitam prestudujem a uvidime:)

dodatek. Serach zatial necham tak v strede ale do buducna sa dobuduje do banner Advanced search aby sa dalo pristupuvat hociktoreho miesta na stranke nie len z hlavnej stranky k serachu

Substranky...Jedna sa o to ze uzivatelia mozeu si uplne vsetko navolit to znamena ze ak tam nechcu button social bookmark tak tam nebude ak nechcu hudbu ale chcu inu hudbu tak si nahraju alebo daju NONE...proste mozu si uplne vsetko upravovat (no nie uplne vsetko ale dost vela)
1. je pouzity add this button pretoze je lahko rozpoznatelny a v USA ho dost poznaju takze trebalo tam dat nieco univerzalne aby im hned bolo jasne o co ide
2. hudba volitelna
3. Lista pod menom tak ta je univerzalna schvalne aby sa hodila ku kazdemu banneru pretoze si budu moct casom robit aj vlastne bannery alebo bude tam aj ine odomna tak proste je to co najuniverzalnejsie lahko rozpoznatelne ked jeden den budu mat taky banner a druhy den taky aby proste vedeli presne co na co je aby sa v tom nestracali ked zmenia na iny banner
4. formy su ine ako na hlavnej skor take standartne pretoze je to predsa len taka klasika hodiaca sa vsade opat pre kazdy style
5. tam bude este par zmien
6. no proste candles je len vyjadrenie kratkeho posolstva proste len nieco ze ti niekto chyba alebo tak proste ako ked zapalis sviecku a len na nieco male si spomenies a Spomienky su take ze tam mozes cez editor pridat aj fotky rozpisat sa viac do hlbky proste napisat o tom co rad robil kde sa hral atd...proste take niecp re dlhsie texty ....aj ked sa stale bavime o virtualnych veciach pre tych ludi to ma trosku vyznam aspon minimalne co mam druhu stranku pre ludi (www.last-memories.com) tak oni v tom vidia velky rozdiel proste sviecka je len tak pre ten pocit a spomienka je take nieco konkretnejsie
7 porozmyslam

Diky moc za rady a nazor

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0