Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Prosím, zhodnoťťe:
Pipeland
Akacko
Profil
jefitto44
co tam v tom headru dělá ten kostičkovaný text? To jsi tam připsal v malování? Dokonce jeho barva neladí s barvou toho headru. Header by měl být „klikací“ – ve formě odkazu, který odkazuje na hlavní stránku.

cca 60 chyb ve validatoru?

Bannery v „spolupráci“ mají modrý rameček.

To jsi nikde nečetl, že web musí mít jen 1 pár <html> tagů? Co je proboha toto?
</div>

</body>
</html> </div>

<!-- pravý sloupec -->
<div class="right"><html>
<body>
Igby
Profil
Skromný design, nepřeplácaný, střídmý. Hm. Jenom to menu by chtělo vypilovat, inverzní odkazy při najetí myší nevypadají zrovna nejlíp. Také odkazy v samotném textu stránky by snesly trochu jinou barvu, třeba stejně světle modrou jako odkazy v menu a při najetí myší by se také měly měnit. A záhlaví by mohlo být trochu lépe barevně sladěno se zbytkem webu.
Reklama v pravém sloupci při čtení celkem ruší, když jezdí shora dolů, a taky by se na ní mohlo blbě klikat - zruš to rolování a nechej tam normálně tři statické obrázky. Jo, a udělej mezi nimi mezeru ;)
No a konečně - zruš stránku "stránka". Jednak při pohledu do menu absolutně netuším, co se mi po kliknutí na tenhle odkaz otevře, a druhak to, co ta stránka píše, návštěvníka absolutně nezajímá, takže to tam vlastně ani nemá co dělat. Vážně, když budu hledat informace o varhanách, jak se říká u nás, tak mě vůbec nebude zajímat, jestli stránka, na které ty informace hledám, používá nebo nepoužívá MYSQL (BTW píše se to jako MySQL a to tvé X-HTML je ve skutečnosti XHTML), zvlášť když jako lama ani netuším, co to je, ba naopak - tyhle informace mě zmatou, začnu pochybovat jestli jsem opravdu na stránce o varhanách a radši se vrátím do vyhledávače a klepnu na další odkaz. Tak.
jefitto44
Profil
Čo už...
Měsíček
Profil
Ty chceš dělat stránky ještě k tomu za peníze ... ? Tahle stránka je opravdu velmi špatná, bez urážky.
jefitto44
Profil
Ty chceš dělat stránky ještě k tomu za peníze ... ?
Máš s tým nejaký problém? Ukáž svoju stránku a potom kritizuj.
Měsíček
Profil
Já tě nekritizuji Jefitto44 jen ti říkám velmi dobrou radu, že je lepší se učit než honem nabízet kde co .. mé stránky nejsou nic moc, ale na lepší úrovni určitě :)))
jefitto44
Profil
mé stránky nejsou nic moc, ale na lepší úrovni určitě :)))
Tak uveď príklad, aby to mohli porovnať aj iní
Měsíček
Profil
Až se uklidníš a já uznám za vhodné ji zde prezentovat - dočkáš se :)
Sirius
Profil
Měsiček žhaví Photoshop a ftp klienta a dává se do úprav :D
Ne musím souhlasit, že web je na tom nic moc. Každý jsme někdy začínali, i já jsem měl takovou radost že jsem udělal svůj první web, že jsem každému začal nabízet tvorbu webu (bylo mi asi 8 let pro informaci :D )..

Když si dám větší rozlišení, výsledkem je malé logo posunuté na střed s čenými okraji, což není hezké.
Celý web je v nevýrazných barvách, neříkám, že to chce něco v křiklavě zelené, nebo tak, ale například zesvětlit a troshku barevně vyladit.
Po najetí na položku menu, mě něco nepříjemně bouchlo do oka, zkus s tím něco udělat :)
V aktualitách se nemohu vyznat.. Ty dvojité čáry nejsou nic úžasného, chtělo by to udělat výraznější nadpisy.

Na kód jsem ani nekoukal, chci se dožít zítřka :)
Omlouvám se pokud jsem byl hrubý, ale veř mi, jednou nám všem poděkuješ :P
jefitto44
Profil
Naozaj vám veľmi ďakujem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0